آموزش وردپرس
img_9109

انگشت زن میانسال قائم شهری به تیغه آسیاب برقی گیر کرد و حادثه آفرید.

قائم خبربه نقل از آتش نشانی قائمشهر:ساعت ۱۳:۰۹ دقیقه روز چهارشنبه بیست و پنجم شهریور ماه با درخواست کمک شهروندی گروه نجات ایستگاه شهید کلامی به خیابان آیت ا… صالحی مازندرانی ،البرز ۷۲ اعزام شدند.

رخداد حادثه در اثر بی احتیاطی خانم خانه که هنگام تمیز کردن آسیاب برقی ،دوشاخه دستگاه را از برق خارج نکرده و همزمان با تمیز کردن تیغه دستگاه ،ناگهان در اثر بی احتیاطی دستگاه را روشن میکند که تیغه دستگاه در انگشتش فرو می رود و موجب حادثه میگردد.گروه نجات پس از بررسی وضعیت مصدوم وی رابه عوامل اورژانس برای انتقال به مرکز درمانی سپرده تا در بیمارستان به رها سازی دستگاه اقدام نمایند.

پس از بررسی حال عمومی مصدوم توسط پرسنل بیمارستان،گروه نجات با استفاده از تجهیزات نجات به برشکاری و خارج کردن تیغه از انگشت مصدوم پرداخته و به دقت و سرعت عمل بالا با همکاری پرسنل بیمارستان ،دستگاه را از مصدوم جدا کردند.خوشبختانه تیغه استخوان انگشت مصدوم را قطع نکرد و با عمل جراحی سلامت انگشت خود را به دست می آورد.

رعایت چند نکته هنگام کار کردن با وسایل برقی و حتی تمیز نمودن وسایل برقی به شهروندان توصیه میگردد:

ابتدا وسیله برقی مورد نظرتان را از برق بکشید و قسمت مخزن و تیغه های آسیاب را ابتدا با یک دستمال کاغذی یا پارچه تمیز کنید، در حدی که فقط مواد اضافی از روی آن پاک شوند. لزومی ندارد که خیلی روی تمیز کردن تیغه ها دقیق شوید. هنگام لمس وسایل الکتریکی از خشک بودن دستان‌تان مطمئن شوید. قبل از به برق‌ زدن یا از برق کشیدن وسایل برقی، مطمئن شوید که کلید دستگاه در حالت خاموش است.

IMG_9068

IMG_9082

IMG_9084

IMG_9096

IMG_9098

IMG_9109

IMG_9112

IMG_9113

IMG_9116

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. درود و خدا قوت به دلیرمردان عرصه حوادث
    آتش نشانان غیور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *