آموزش وردپرس
66

اهدا جهیزیه به ۱۲۷ نوعروس توسط بانوی قائم‌شهری

مهتاب میرزایی بانوی قائم‌شهری تاکنون توانست جهیزیه ۱۲۷ نوعروس را با کمک همسایه‌های خود و دیگر مردم قائم‌شهر تامین و به آن‌ها اهدا کند.

بانوی قائم‌شهری که از سال ۱۳۹۰ تاکنون توانست ۱۲۷ دختر بی‌بضاعت را صاحب جهیزیه کند و آن‌ها را روانه خانه بخت کند.

مهتاب میرزایی که عصر امروز جهیزیه ۱۰ نوعروس را با یاد اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائم‎شهر «شهید محمد بلباسی» به این ۱۰ عروس و داماد اهدا کرد در گفت‎وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: از سال ۹۰ که بدنبال تامین جهیزیه برای نوعروسان شدم توانستم جهیزیه ۱۲۷ عروس را تامین کنم.

وی افزود: مبلغ ریالی این ۱۰ جهیزیه بیش از ۶۰۰ میلیون ریال است که امروز به این عزیزان و عروس‌خانم‌های عزیز تحویل دادیم.

این بانوی قائم‎شهری بیان کرد: هزینه‌های خرید و تامین این جهیزیه‌ها توسط خانواده‌ی خود و همسایه‌های محترم و کمی هم از دیگر نقاط شهر تامین شود تا بتوانیم حداقل کمک ناچیزی به افراد بی‌بضاعت داشته باشیم.

میرزایی تصریح کرد: افراد بی‌بضاعت پس از معرفی و مراجعه و تحقیق مشخص می‌شوند و آن‌ها را انتخاب می‌کنیم و طبق الویت این جهیزیه را به آن‌ها تحویل می‌دهیم که هم اکنون تا ۴ سال دیگر افراد متقاضی ثبت نام شده اند.

وی گفت: از همسرم جناب آقای متقی کمال تشکر را دارم که در همه‌ی امورات در کنار من بوده و مرا در اینکار خداپسندانه یاری کرد و از خدا می‌خواهم تا زمانی که جان در بدن دارم به بنده توان اینجام اینکار را بدهد.

میرزایی کمک به جوانان برا تامین ماهیتاج زندگی مشترک را لذت بخش دانست و افزود: زمانی که برای این کار می‌گذارم و برای تامین جهیزیه به افراد مختلف مراجعه می‌کنم برای بسیار ارزشمند و ذت بخش است که می‌توانم به جوانی کمک کنم.

این بانوی قائم‌شهری در پایان خاطرنشان کرد: افراد خیر زیادی در قائم‌شهر حضور دارند که امیدورام بتوانند بیشتر در این امر هزینه کنند تا جوانان هرچه زودتر به خانه بخت بروند و زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

 

همچنین ببینید

pishkesvatan

گزارش تصویری از پیشکسوتان فوتبال قائمشهر

قائم خبر – میلاد اکبری: روزی روزگاری شهرستان قائمشهر یکی از قطب های مطرح کشور …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *