آموزش وردپرس
66

اهدا جهیزیه به ۱۲۷ نوعروس توسط بانوی قائم‌شهری

مهتاب میرزایی بانوی قائم‌شهری تاکنون توانست جهیزیه ۱۲۷ نوعروس را با کمک همسایه‌های خود و دیگر مردم قائم‌شهر تامین و به آن‌ها اهدا کند.

بانوی قائم‌شهری که از سال ۱۳۹۰ تاکنون توانست ۱۲۷ دختر بی‌بضاعت را صاحب جهیزیه کند و آن‌ها را روانه خانه بخت کند.

مهتاب میرزایی که عصر امروز جهیزیه ۱۰ نوعروس را با یاد اولین شهید مدافع حرم شهرستان قائم‎شهر «شهید محمد بلباسی» به این ۱۰ عروس و داماد اهدا کرد در گفت‎وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: از سال ۹۰ که بدنبال تامین جهیزیه برای نوعروسان شدم توانستم جهیزیه ۱۲۷ عروس را تامین کنم.

وی افزود: مبلغ ریالی این ۱۰ جهیزیه بیش از ۶۰۰ میلیون ریال است که امروز به این عزیزان و عروس‌خانم‌های عزیز تحویل دادیم.

این بانوی قائم‎شهری بیان کرد: هزینه‌های خرید و تامین این جهیزیه‌ها توسط خانواده‌ی خود و همسایه‌های محترم و کمی هم از دیگر نقاط شهر تامین شود تا بتوانیم حداقل کمک ناچیزی به افراد بی‌بضاعت داشته باشیم.

میرزایی تصریح کرد: افراد بی‌بضاعت پس از معرفی و مراجعه و تحقیق مشخص می‌شوند و آن‌ها را انتخاب می‌کنیم و طبق الویت این جهیزیه را به آن‌ها تحویل می‌دهیم که هم اکنون تا ۴ سال دیگر افراد متقاضی ثبت نام شده اند.

وی گفت: از همسرم جناب آقای متقی کمال تشکر را دارم که در همه‌ی امورات در کنار من بوده و مرا در اینکار خداپسندانه یاری کرد و از خدا می‌خواهم تا زمانی که جان در بدن دارم به بنده توان اینجام اینکار را بدهد.

میرزایی کمک به جوانان برا تامین ماهیتاج زندگی مشترک را لذت بخش دانست و افزود: زمانی که برای این کار می‌گذارم و برای تامین جهیزیه به افراد مختلف مراجعه می‌کنم برای بسیار ارزشمند و ذت بخش است که می‌توانم به جوانی کمک کنم.

این بانوی قائم‌شهری در پایان خاطرنشان کرد: افراد خیر زیادی در قائم‌شهر حضور دارند که امیدورام بتوانند بیشتر در این امر هزینه کنند تا جوانان هرچه زودتر به خانه بخت بروند و زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

 

همچنین ببینید

ghatar

موافقت بانک جهانی برای پرداخت تسهیلات یک میلیارد یورویی برای برقی سازی راه آهن شمال

  مدیر کل راه آهن شمال برقی کردن خطوط ریلی این شرکت را به عنوان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *