آموزش وردپرس
zamin

اولین تمرین نساجی روز جمعه در ورزشگاه وطنی برگزار می شود

پیرفلک: پروژه چمن مصنوعی ورزشگاه قائمشهر تکمیل شد

pirfalakعلی پیرفلک در بازدید از ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: هزنیه انجام شده برای احداث چمن مصنوعی را بیش از یک میلیارد تومان اعلام کرد.

وی اظهار داشت: با همکاری شورا و شهرداری قرار است پیست ورزشگاه نیز آسفالت شود که برای این طرح حدود۸۰۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است.

پیرفلک گفت: همچین قرار است کارهای دیگری نیز در ورزشگاه صورت گیرد که سرویس بهداشتی، تجهیز آبخوریها، استحکام جایگاه تماشاگران، صندلی دارکردن جایگاه، نورافکن و … از جمله طرحهایی است که در این ورزشگاه انجام می شود.

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح ها، ورزشگاه شهید وطنی به جایگاه خوب و استاندارد ملی خواهد رسید.

فرماندار قائمشهر یادآورشد: اولین تمرین تیمهای نساجی و سایپای قائمشهر روز جمعه در ورزشگاه وطنی شهرستان برگزار می شود و آمادگی برای انجام بازی بعدی لیگ در ورزشگاه وجود دارد.

پیرفلک با اشاره به اینکه تمامی شرایط برای افتتاح چمن مصنوعی ورزشگاه مهیاست گفت: برای اجرای این طرح مسئولان و دستگاههای مخلفی مانند ورزش و جوانان استان و شهرستان، نماینده شهرستان، شهرداری و شورای شهر، کانون هواداران و … تلاشهای زیادی داشته اند تا این ورزشگاه آماده افتتاح شود.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۳ دیدگاه

  1. هنوز گرانول چمن مصنوعی رو نریختن .چرا این پروژه رو آخر به نام خود می کنید . بذارید کامل بشه کار ، بعد اطلاع رسانی کنید.خواهشآ. مردم با شعور هستند. مثل ورزشگاه اصفهان نشه بعد از چند سال افتتاح هنوز اندر خم یه کوچه

  2. ۸۰ میلیارد تومن!!!!!! باهاش میشه دوتا ورزشگاه ساخت…. لطفا اشتباه رو تصحیح کنید….

  3. با تشکر از خرمندیچال اصلا ح شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *