آموزش وردپرس
20150217_152702

اولین همایش تجلیل ازمدارس فوتبال قائمشهر

               قائم خبر:  اولین همایش تجلیل از بانیان مدارس فوتبال، بازیکنان، مربیان و باشگاههای فوتبال  در سالن سرداران قائمشهر برگزار شد.

مهدی ابراهیمی رئیس هیئت فوتبال قائمشهر شامگاه سه شنبه در حاشیه برگزاری این همایش در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بمنظور تجلیل از مدیران مدراس فوتبال که نسل آینده فوتبال را تربیت می کنند، دانش آموزان این مدارس، پیوند خانواده های آنان با فوتبال و ارتباط این ورزشکاران با مسئولان، این مراسم تجلیل برگزار شد.

ابراهیمی از فعالیت ۲۵ مدرسه فوتبال در قائمشهر خبر داد و گفت: این مدارس با بهره گیری از مربیان مجرب، آموزش حدود ۱۲۰۰ دانش آموز فوتبالی را بعهده دارند.

رئیس هیئت فوتبال قائمشهر با اظهار امیدواری از اینکه اینگونه همایش های تجلیل بطور سالانه برگزار شود، گفت: بزودی هفتمین همایش تجلیل از پیشکسوتان فوتبال قائمشهر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هیئت فوتبال قائمشهر در ۶ سال متوالی رتبه نمونه استانی را کسب کرده است، تصریح کرد: قائمشهر پتانسیل های بسیار خوبی در زمینه فوتبال دارد که با استعدادیابی و بکارگیری افراد متخصص در جهت آموزش نونهالان و دانش آموزان مشتاق فوتبال و تقویت مدارس فوتبال می توان نسلی فعال و پویای فوتبالی را تحویل جامعه داد.

ابراهیمی از حضور حدود ۴۵ تا ۶۰ فوتبالیست قائمشهری در تیم های خارج از قائمشهر و لیگ های کشوری خبر داد و از همه این بازیکنان درخواست کرد برای کمک به فوتبال قائمشهر و تقویت تیم نساجی به این شهرستان بازگردند.

20150217_152658 20150217_153059

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *