آموزش وردپرس
DSCF7428

پایان باشکوه مسابقات فوتسال پرسنل کارخانه نساجی قائم شهر(شماره یک)

مسابقات فوتسال کارگری کارخانه نساجی قائم شهر(شماره یک) شب گذشته با قهرمانی تیم شهدای کارخانه نساجی به پایان رسید. به گزارش نساجی اسپرت این مسابقات از اوایل بهمن ماه با همت مهندس خوران مدیریت پرتلاش شرکت نساجی قائم شهر در سالن سرپوشیده شهرداری قائم شهر آغاز شد و در پایان تیمهای شهدای نساجی قائم شهر؛ شهید اکبری و شهید علی محمدآبیار به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

 

مهندس فرشباف مدیرعامل و مهندس خوران مدیریت کارخانه نساجی قائم شهر(شماره یک)؛ به همراه حاج رحیم دست نشان و اسکندر خاوری نژاد دوتن از بزرگان و اسطوره های فوتبال مازندران؛ جمعی از مدیران و روسا؛ اعضای شورای کارگری کارخانه و تعداد کثیری از تماشاگران پرسنل کارخانه از نزدیک نظاره گر دیدار فینال این رقابتها بودند.

 

پیش از شروع دیدار شب پایانی؛ علیرضا خوران مدیریت کارخانه نساجی قائم شهر شماره یک در جمع کارگران و بازیکنان حاضر در سالن مسابقات، ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حاضرین را به انجام یک بازی جوانمردانه و رعایت اخلاق دعوت کرد.

 

مهندس مسعود فرشباف مدیرعامل کارخانه نساجی قائم شهر نیز در مراسم پایانی اهدای جوایز تیمهای حاضر؛ ضمن قدردانی از کارگران زحمتکش این مجموعه برای تمامی پرسنل و مهمانان حاضر و خانواده های آنان آرزوی سلامتی و موفقیت کرد. همچنین داوران این مسابقات؛ آقای گل رقابتها و بازیکن اخلاق به ترتیب جوایز خود را از مدیران محترم شرکت و مهمانان ویژه حاضر در مراسم دریافت کردند.

 

لازم به ذکر است کارخانه نساجی قائم شهر با بیش از ۲۳۰ کارگر هم اکنون در چهار واحد ریسندگی، مقدمات، بافندگی و رنگریزی در قلب شهرستان قائم شهر مشغول فعالیت و پویا است.

 

 

کایپتان تیم قهرمان

 

بازیکن اخلاق

 

از راست به چپ:

اسکندر خاوری نژاد- رحیم دست نشان- مهندس فرشباف- مهندس خوران- مهندس قربانی

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *