آموزش وردپرس
ebrahimi

باآمدن دستگاههای بافندگی به قائمشهر ، نورامید به نساجی تابیده می شود

قائم خبر- عباس ناساری : به بهانه ورود چند نمونه از دستگاههای بافندگی کارخانجات نساجی مازندران که ۲ روز پیش وارد قائمشهر شده است سراغ آقای مهندس ابراهیمی مدیرکارخانجات نساجی مازندران رفتیم تا از نزدیک با چگونگی این مهم بیشتر مطلع شویم .

ابتدا از مهندس ابراهیمی خواستیم مختصری از سابقه کاری خود در نساجی بگوید که وی چنین آغاز کرد وگفت :

من سعید ابراهیمی هستم ، مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی را از دانشکده سراسری دریافت داشتم و از سال ۱۳۷۲ وارد نساجی مازندران شدم . حدود ۲۰ سال سابقه در صنعت نساجی در کلیه کارخانجات نساجی را دارا می باشم . آخرین پستم در سال ۱۳۸۳ بعنوان مدیر اداری نساجی مازندران بود .

ابراهیمی درادامه افزود : از سال گذشته بعنوان مدیر کارخانجات نساجی مازندران در حال انجام وظیفه هستم . حدود ۴۵۰ کارگر دراین کارخانجات ( ریسندگی فاینانس کارخانه شماره ۳ ، دولا تابی ( تابندگی ) کارخانه شماره ۲ ، کارخانه نساجی شماره ۳ ، کارخانه گونی بافی ، واحد دوخت ودوزکارخانه طبرستان شهرستان قائمشهر، به فعالیت مشغول وانجام وظیفه می نمایم .

وی گفت : وضعیت موجود درحال حاضر از یک سال گذشته ( ۱۳۹۱/۱۲/۱۵ ) با حمایت مسولین شهری ، استانی وکشوری ، نمایندگان محترم مردم قائمشهر ، سوادکوه ، جویبار وسیمرغ ( کیاکلای سابق ) درمجلس شورای اسلامی ، راه اندازی شد وبا برنامه ریزی سهامدار آقای علم بیگی مدیرعامل نساجی روند کارخانه سیر صعودی بخود گرفته است ودرحال حاضر آرام آرام ازنقطه سربه سر داریم عبور می کنیم ونه تنها هزینه های خود را پوشش می دهیم که مقداری هم به سود دهی نزدیک شدیم .

مدیر کارخانجات نساجی مازندران اظهار داشت : پتانسیل های موجود در سازمان چه از نظرتکنولژیکی ، چه از نظر نیروی انسانی وچه از لحاظ منابع فیزیکی به خودکفائی بسیار نزدیک شدیم .

وی افزود ، دستگاههائی که حدود ۱۲ سال در شرکت راکد مانده بود باعنایت به طرح هائی که آقای مهندس علم بیگی ( بالاترین مفام اجرائی وسهامدارنساجی مازندران ) در دست دارد ، واحد رنگریزی ما بزودی راه اندازی خواهد شد واگر این مهم اتفاق بیافتد ، تصور می شود یکبار دیگر دوران شکوفاهی کارخانجات نساجی مازندران را شاهد باشیم وموازی با این طرح قسمتهای این دستگاههای بافندگی که چند نمونه اش در انبار شرکت موجود می باشد ، ۲ روز پیش وارد قائمشهر شده وبه انبارهای شرکت انتقال پیدا کرده وبقیه این دستگاهها در برنامه است که از گمرک ترخیص شود و به امید خدا همین امسال موفق به راه اندازی آن خواهیم شد .

ابراهیمی درهمین رابطه گفت : می توانیم بگوئیم که باراه اندازی مجدد دستگاههای بافندگی ، جذب واشتغالزائی جوانان فراهم خواهد شد ومیزان در آمد وسود دهی صنعت شرکت نساجی بالا ترخواهد رفت و جوانان ومسئولان ما می توانند امیدوار باشند در آینده بسیار نزدیک ، ضمن اینکه اشتغالزائی جوانان قائمشهر که در هویت نساجی خلاصه می شود ، بتوانیم این صنعت را دوباره توسعه دهیم ودر عین حال منابع سهامداران وهمچنین خاطر عزیزانی که با تمام مشکلات موجود آنرا ساختند وتا به امروز تحمل کردند وقبول زحمت نمودند وماندند تا نساجی زنده بماند ودوباره احیاء شود ، راضی شوند که از تلاش خود دست برنداشتند .

مهندس ابراهیمی در خاتمه از آیت الله معلمی ، نمایندگان محترم مجلس آقایان حسینی وعلیپور ، فرماندار ، ریاست دادگستری ، دادستانی شهرستان ، مسئولان شورای اسلامی شهر، فرماندهان نیروهای انتظامی ونظامی ، مسئولان ادارات ونهادها وادارات شهرستان قائمشهر وتمامی مسئولان استانی وکشوری که بنوئی در پویائی کارخانجات نساجی مازندران تلاش کردند وتلاش می نمایند تقدیر وتشکر بعمل آورد .

ابراهیمی ازکارگران زحمت کش ونمایندگان آنها ومدیران داخلی ، پرسنل و همه کسانی که در این مسیر قدم هائی برداشتند ، تشکر ویژه نمود .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۷ دیدگاه

 1. سلام . مدیریت محترم سایت . غلط املائی دارید : مسئولان کشوری که بنوئی ….. بنوعی

 2. عباس ناساری نگارنده خبرفوق

  آقا رامین خسته نباشی از اینکه یک آدم باسواد مثل تو خبر مارا خواند بسیار شادشدم ولی آیا تمام این خبر فقط به یک کلمه بود که تودیدی ؟ سواد خبر نگارشهرت در طول سالهای گذشته درست بود ؟ آیا فقط امزوز مشکل دا شت ؟
  تو هیج فکر کردی واصلا میدونی که برای تهیه این خبر بظاهر ناچیز وهمراه با یک کلمه وبهتر بگویم یک حرف اشتباه ، تا این حد به سوادت برخورد وکنجکاو شدی ، میدونی چقدر وقت تلف شد تا این خبر آماده شود ؟ میدونی بنده حقیر برای اینکه به استراحت وخواب زن وبچه هایم آسیبی وارد نشود ( اخه بنده حقیر فقط شبها که بچه ها منظورم خانواده ام خواب هستند ساعت ها برای تنظیم خبر وآماده کردن عکسها ، اقدام میکنم ) تازه در تاریکی ، چون بخاطر خواب خانواده در خاموشی کارم را انجام می دهم و آنوقت تو پشت کامپیوترت می نشینی و شاید در حال نوشیدن یک لیوان چای داغ ، یا در حال شنیدن موزیک دلخواه البته بعداز استراحت بعداز ظهر ، خیلی راحت مثل کسانی که پشت گود می نشینند ومیگن لنگش کن !!! از من پیرمرد که از خدا حدود ۷۰ سال سن عمرگرفتم و از کسی توقعی هم ندارم ، فقط یرای یک حرف فقط یک حرف ایراد می گیری ؟ با با دمت گرم
  پسر جان بیا چند روز یا فقط یک روز بجای من با دوربینت ، البت اگر دوربین داری و هزینه کردن بابت تاکسی تلفنی و هزینه باطری دوربین واز همه مهمتر صرف کردن وقت که این روزها کمتر براحتی گیرمیاد ، بدون دستمزد و … بجای من عباس ناساری خبرنگاری که حدود چهل سال است که اینگونه در خدمت شما ودیگر جوانان شهر واستان وکشورم بودم ، فقط برای یک روز کامل همانند من بد ون هیج چشمداشت مالی ، نسبت به تهیه خبر از مسائل مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، ورزشی و…

 3. عباس ناساری نگارنده خبرفوق

  آقارضا کلمه ( بدیگه ) در کامنت یعنی جواب ها کار شده در متن خبر اصلی نیست

 4. آقای ناساری خسته نباشید وبخاطر زحمات و بروز رسانی این وب سایت که بعد از چند سال فقط فکر کنم جنالعالی زحمت ایجاد این وب سایت و بروز رسانی آن را برای شهرما کشیدید کمال تشکر را داریم-خسته نباشید من الله توفیق

 5. برار چکلم چو ی بند داشتی نا ته بلکله فکر نکنم هیچ مسئولی ر هیش با تن آه تی خنا بدون

 6. عباس ناساری نگارنده خبر فوق

  ضمن تشکر از توجه کلوپ اشکان عرض می شود اگر خدا بخواهد وسلامتی را از من حقیر دور نکند همچنان در خدمت شهر واستانم خواهم بود انشاا…

 7. نوبخت از کارگران بازنشسته نساجی مازندران

  با عرض خسته نباشید هم به شما وهم به همکاران عزیزی که چرخ ان کارخانه را میچرخانند ارزو میکنم که بدور از بازیها ودعواهای سیاسی این تنها برند قابل اعتنا شهرمون روزی با مدیریت جهادی مدیران ونمایندگان محترم شهر واستانمون وبا عزم جدی ای که در همکاران ساعی وتوانمند سابقم در نساجی مازندران سراغ دارم دوباره به روزهای اوجش برگردد.انشاءالله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *