آموزش وردپرس
bazar-morakabat

بازارچه مرکبات دستفروشان قائمشهر به راه افتاد

ˈ سید جعفر حسینی ˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا هدف از ایجاد بازارچه عرضه مرکبات را حل مسئله تراکم ترافیکی در مرکز قبلی فعالیت دستفروشان در محدوده میدان ولایت و مسیر پشت ترمینال و سامان دهی به فعالیت دستفروشان دانست .

وی گفت: سالهاست که فعالیت دست فروشان در این منطقه موجب بروز گره های کور ترافیکی و مشکلات تردد وسایل نقلیه و رفت و آمد شهروندان است .

وی تاکید کرد: شهرداری قائمشهربرای رفع این معضل ، اقدام به اجرای طرح جمع آوری دست فروشان مرکبات و ساماندهی آنان در زمینی در ابتدای جاده کیاکلا کرده است .

شهردار قائمشهر اظهارداشت: بستر فعالیت برای دستفروشان مرکبات در این بازارچه کاملا فراهم است و مکان به اندازه کافی برای آنها در نظر گرفته شده است .

وی گفت: طبق تبصره یک بند دو ماده ۵۵ قانون شهرداری ها شهرداری به رفع سد معابر مکلف شده و در انجام این امر در سطح شهر مصمم هستیم.

شهردارقائمشهراز معابر بعنوان مکان عبور و مرور شهروندان و مکان هایی عمومی نام برد که شهرداری موظف به حفاظت از این معابر است و گفت: طرح جمع آوری دستفروشان و ساماندهی آنها در همین راستا انجام می شود .

شهرستان قائمشهر با تولید بیش از ۳۰۰هزار تن انواع مرکبات قطب تولید مرکبات کشور به شمار می رود و نیمی از مرکبات شب عید کشور در این شهرستان تولید و ووارد عرضه می شود .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. با سلام و آرزوی توفیق برای شهردار محترم
    تعجب میکنم که ترافیک خیابان فرعی را حل و انو به ورودی شهر از جاده سیمرغ به قائمشهر انتقال داده و مدعی حل ترافیک شده اید
    شهردار عزیز یک تجدید نظر در کارگروه ترافیک انجام بده و مشاورین قوی انتخاب کن تا برات صورت مسئله پاک نکنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *