دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

بازدید سرزده رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مراکزدرمانی شهرستان قائمشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه جمعی از اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه از مرکز آموزشی درمانی رازی و پروژه ساختمانی جایگزین این بیمارستان بازدید کرد .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور در شهرستان قائمشهر ابتدا از مرکز آموزشی درمانی رازی بازدید کرد و تجهیزات بخشها و مشکلات و کمبودهای این مرکز را مورد بررسی قرار داد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان رازی با پرسنل و پزشکان این بیمارستان به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
دکتر موسوی در ادامه با حضور در کلنیک ویژه بیمارستان بیمارستان رازی از امکانات و تجهیزات مختلف این کلنیک بازدید کرد و روند ارایه خدمات درمانی به مردم و مشکلات آن را مورد بررسی قرار داد .
همچنین سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور در محل پروژه احداث بیمارستان جایگزین رازی که توسط وزارت مسکن و شهرسازی در حال ساخت می باشد ضمن گفتگو با مسئولین و ناظرین این پروژه ، روند پیشرفت آن را از نزدیک بررسی کرد.
گفتنی است در بازدیدها معاونین درمان ، آموزشی و توسعه مدیریت و منابع و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این دانشگاه دکتر موسوی را همراهی می کردند.

bazdid_bimarestan

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =