پنج شنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸

بازدید عیسی الهیان از مجموعه مازرون فوم قائم

عیسی الهیان رئیس مجمع عالی نخبگان منطقه ۲ استان مازندران از واحد نمونه کشوری مازرون فوم قائمشهر بازدید کرد.

محمد مهدی محمدی،مدیرعامل گروه صنعتی مازرون فوم، طی گفتگویی با خبرنگار قائم خبر گفت:مجموعه ما از سال ۱۳۸۴ در زمینه تولید و عرضه انواع ظروف یکبار مصرف و فوم پلی اتیلن و فوم پلی استایرن با ۱۱ نفر آغاز به کار نمود و در حال حاضر بیش از ۲۰۰ پرسنل در این مجموعه مشغول فعالیت می باشند.

رئیس هیئت مدیره مازرون فوم در مورد محصولات افزود: ۳ خط تولید ما بصورت ۲۴ ساعته مشغول فعالیت می باشد که در آن بلوک های سقفی غیر قابل اشتعال،ضربه گیر لوازم خانگی،ظروف هواپیما،کشتارگاهی و غذاهای گرم،ورق عایق گرما و سرما،ضربه گیر مهد کودک و باشگاه ها و … تولید می شود.

محمدی در مورد افتخارات کارخانه می گوید:این مجموعه در یک سال، ۳ ثبت اختراع داشته است که مهمترین آن کاهش مدت زمان تجزیه شدن پلاستیک از ۳۰۰ سال به ۲۹۰ سال بوده است.
هر ساله مجموعه مازرون فوم بعنوان واحد نمونه استاندارد،صنعت،تحقیق،توسعه و نوآوری و صادرات شناخته می شود.
محصولات را به اکثر کشورهای اطراف و استرالیا صادر می کنیم و طبق آمار بیشترین صادرات گمرگ ساری متعلق به این شرکت می باشد.
در سال ۱۳۸۹ بعنوان برترین کارآفرین ملی شناخته شده ام و لوحی از رئیس جمهور وقت دریافت نموده ام.
سال گذشته ۷۰۰ طرح را به دانشگاه امیر کبیر ارسال کردیم که به ۳۰ طرح اجازه داوری و به ۵ طرح اجازه معرفی داده شد که در نهایت توانستیم رتبه اول را کسب کنیم و بعنوان واحد برتر ایده بازار معرفی شویم.

 

محمدی یادآور شد: تمام تلاش ما این است که نوآوری داشته باشیم.دیگر نیاز نیست درخت ها را قطع کنیم تا مبلمان اداری و خانگی درست کنیم.ما با استفاده از فوم،مبلمانی تهیه میکنیم که در مقابل آب و هوای بیرون مقاوم است.

با

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور،سعی کردیم چراغ این مجموعه را روشن نگه داریم و حقوق و مزایا را در زمان مقرر به حساب پرسنل واریز کنیم.

  

همچنین ببینید

مازندران باسوادترین استان در کشور

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش : مازندران با سوادترین استان در آموزش ابتدایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =