چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

بازدید عیسی الهیان از مجموعه مازرون فوم قائم

عیسی الهیان رئیس مجمع عالی نخبگان منطقه ۲ استان مازندران از واحد نمونه کشوری مازرون فوم قائمشهر بازدید کرد.

محمد مهدی محمدی،مدیرعامل گروه صنعتی مازرون فوم، طی گفتگویی با خبرنگار قائم خبر گفت:مجموعه ما از سال ۱۳۸۴ در زمینه تولید و عرضه انواع ظروف یکبار مصرف و فوم پلی اتیلن و فوم پلی استایرن با ۱۱ نفر آغاز به کار نمود و در حال حاضر بیش از ۲۰۰ پرسنل در این مجموعه مشغول فعالیت می باشند.

رئیس هیئت مدیره مازرون فوم در مورد محصولات افزود: ۳ خط تولید ما بصورت ۲۴ ساعته مشغول فعالیت می باشد که در آن بلوک های سقفی غیر قابل اشتعال،ضربه گیر لوازم خانگی،ظروف هواپیما،کشتارگاهی و غذاهای گرم،ورق عایق گرما و سرما،ضربه گیر مهد کودک و باشگاه ها و … تولید می شود.

محمدی در مورد افتخارات کارخانه می گوید:این مجموعه در یک سال، ۳ ثبت اختراع داشته است که مهمترین آن کاهش مدت زمان تجزیه شدن پلاستیک از ۳۰۰ سال به ۲۹۰ سال بوده است.
هر ساله مجموعه مازرون فوم بعنوان واحد نمونه استاندارد،صنعت،تحقیق،توسعه و نوآوری و صادرات شناخته می شود.
محصولات را به اکثر کشورهای اطراف و استرالیا صادر می کنیم و طبق آمار بیشترین صادرات گمرگ ساری متعلق به این شرکت می باشد.
در سال ۱۳۸۹ بعنوان برترین کارآفرین ملی شناخته شده ام و لوحی از رئیس جمهور وقت دریافت نموده ام.
سال گذشته ۷۰۰ طرح را به دانشگاه امیر کبیر ارسال کردیم که به ۳۰ طرح اجازه داوری و به ۵ طرح اجازه معرفی داده شد که در نهایت توانستیم رتبه اول را کسب کنیم و بعنوان واحد برتر ایده بازار معرفی شویم.

 

محمدی یادآور شد: تمام تلاش ما این است که نوآوری داشته باشیم.دیگر نیاز نیست درخت ها را قطع کنیم تا مبلمان اداری و خانگی درست کنیم.ما با استفاده از فوم،مبلمانی تهیه میکنیم که در مقابل آب و هوای بیرون مقاوم است.

با

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور،سعی کردیم چراغ این مجموعه را روشن نگه داریم و حقوق و مزایا را در زمان مقرر به حساب پرسنل واریز کنیم.

  

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =