آموزش وردپرس
baz-goshai

بازگشایی معابر سطح شهر،در دستور کار شهردار جدید

همزمان با اولین روز از حضور مهندس رحیمی در کسوت شهردار قائم شهر،بازگشائی کوچه لاله ۱۰ واقع در خیابان ۱۶ متری شهید مسعود دهقان در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری قائم شهر ،مهندس رحیمی شهردار این شهر در مورد بازگشایی معابر گفت: معابر فعلی شهر جوابگوی نیازهای امروزی نیست.

وی با اشاره به ضرورت بازگشایی معابر متناسب با نیاز امروز شهر گفت: معابر ما جوابگوی نیازهای امروزی نیست و شهرداری قائم شهردر این راستا به دنبال شناسایی معابر است تا با بازگشایی آنها به نظام حمل و نقل کمک کند.

وی افزود: طی هفته های گذشته در خیابان های مختلف شهر بازگشایی انجام شده است و در ادامه امروز در خیابان ۱۶ متری شهید مسعود دهقان – لاله ۱۰ بازگشایی و تعریض ملک جناب آقای علی اکبر حقانی به مساحت ۵۲ متر مربع شامل عرصه و اعیان را صورت داده ایم.

رحیمی در ادامه ضمن قدردانی از این شهروند گرامی اعلام کرد: بازگشایی معابر رویکردی از جنس توسعه است که در راستای رویکرد کلی شهرداری قائم شهر قرار دارد. ما خود را موظف میدانیم و مکلفیم که این معابر را برای روان سازی ترافیک شهری بازگشایی کرده و در خدمت مردم قرار دهیم.

وی افزود: در برخی مناطق شهری به دلیل اینکه عرض معابر اندک است با مشکل ترافیک مواجه ایم و عملاً تردد شهروندان دچار مشکل شده است.

به گفته شهردار قائم شهر با بازگشایی معابر وضعیت ترافیک در سطح شهر تسهیل شده و از سویی با کاهش ترافیک آرامش تردد در سطح شهر افزایش یابد.

رحیمی بازگشایی معابر را با توجه به نیازهای فعلی و به روز دانست و افزود: با بازگشایی معابر می‌توان بخش مهمی از نیاز شهروندان را پاسخگو بود.از اینرو از شهروندان گرانقدر درخواست دارم جهت کمک به عمران و بهسازی شهر، دست در دست شهرداری داده و ما در جهت ساختن شهری آباد یاری نمایند.

DSC_3937-2

DSC_3977-4

DSC_3978-5

DSC_3950-3

DSC_4044-7

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *