آموزش وردپرس
81886172-70388020

بازیکنان تیم فوتبال نساجی مازندران به ۳۵ درصد دستمزدشان رسیدند

مدیر رسانه ای باشگاه نساجی مازندران گفت : با مساعدت مالک باشگاه نساجی ۳۵ درصد از دستمزد بازیکنان این تیم فوتبال قبل از نیم فصل اول به حساب آنها واریز شد.

قائم خبر:سعید ستاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد :طبق قول مساعد مالک باشگاه نساجی، در ادامه نیم فصل اول نیز حدود ۱۰ درصد دیگر دستمزد بازیکنان این تیم نیز به حسابشان واریز می شود و مجموع دریافتی بازیکنان به حدود ۴۵ درصد می رسد.

تیم نساجی مازندران در آخرین دیدار نیم فصل اول رقابت های دسته اول فوتبال جام آزادگان سوم دی ماه میزبان تیم فولاد یزد در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر خواهد بود و با سوت پایان این دیدار بازیکنان و کادر فنی برای استراحت و ریکاوری به تعطیلی دو هفته ای می روند.

مدیر رسانه ای باشگاه نساجی مازندران افزود :حرکت رو به رشد تیم نساجی در چند بازی اخیر مورد توجه مالک باشگاه نیز قرار گرفته و ایشان نیز تمام قد از کادر فنی و بازیکنان ابراز رضایت کردند.

ستاری اضافه کرد :در نشست دو جانبه سرمربی و مدیرعامل تیم با مالک باشگاه ، در مورد جذب چند بازیکن جدید در تیم برای نیم فصل دوم نیز توافق هایی صورت گرفته و مالک باشگاه با جدب بازیکنان برای تقویت تیم نیز موافقت کرد.

وی افزود : قطعا در تعطیلی نیم فصل اول و زمان نقل و انتقال ،بازیکنان مورد نظر کادر فنی برای حضور پررنگتر و قوی تیم در نیم فصل دوم جذب می شوند.

تیم نساجی مازندران از ۱۹ بازی رقابت فوتبال دسته اول جام آزادگان با کسب ۲۵ امتیاز در رده نهم جدول این رقابت ها قرار دارد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *