آموزش وردپرس
d,ks

بازیکنان قائمشهری ستون تیم صنعت ساری

تیم  دسته دومی صنعت ساری پس از حذف دو تیم لیگ برتری در رقابتهای حذفی کشورتوانست خود را به یکی از شگفتی سازترین تیم های  این دوره از جام حذفی تبدیل کند.

از آن جا که سکان این تیم را مربی جوان قائمشهری بر عهده دارد وهمچنین چند بازیکن تاثیر گذار این تیم از بازیکنان فصل قبل نساجی قائمشهر می باشد تصمیم گرفتیم تا با این مربی خوش آتیه شهرمان یونس گرائیلی گفتگویی انجام دهیم.

مصاحبه اختصاصی  قائم خبر

با عرض سلام وتبریک خواهش می کنم مختصر توضیحی در باره تیم صنعت  ساری بدهید

 با عرض سلام به شما و خوانندگان سایت قائم خبر، من حدودا ۲۰ روز قبل از شروع مسابقات تیم صنعت را تحویل گرفتم وبا اضافه کردن بازیکنان با تجربه وبا پشت سر گذاشتن یک دوره بدنسازی سعی کردم در این مدت کوتاه تیم را آماده کنم . در بازی های حذفی سعی ما براین بود که تیم صنعت را از نظر روحی روانی روانه مسابقات کنیم چرا که از نظر فنی به تیمم اعتقاد دارم وفقط باید بازیکنانم را متوجه می کردم که بین شما و تیم های لیگ برتری فاصله چندانی وجود ندارد.ولی با این وجود در بازی با ملوان خیلی استرس داشتیم که خوشبختانه در بازی با پیکان این استرس وجود نداشت وراحت یک فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتیم.

در بازی با ملوان چه اتفاقی بین تماشاگران وبازیکنان رخ داد؟ چه طور محروم نشدید؟

تماشاگران پس از بازی برای ابراز احساسات وارد زمین شده بودند با حرکات تحریک آمیز مازیار زارع ،چند نفری با وی در گیر شدند که بالافاصله بادخالت ماموران وخود تماشاگران ختم بخیر شد و فدراسیون هم بادیدن فیلم این بازی و حاشیه آن پی به  اصل موضوع برد.

آیا مسئولین ساروی از تیم حمایت می کنند؟ 

خیر تا الان که هیج کمکی صورت نگرفت اما پس از بازی مدیر کل ورزش وجوانان در رختکن قول  کمک مالی را به بچه ها داد. همچنین آقای دامادی هم قول کمک به این تیم را داده. اگر از نظر مالی به مشکل نخوریم من قول صعود را به لیگ یک را می دهم.

برخورد هوداران ساروی با شما چه طور است ؟

خیلی خوب ومهم تر از من بدون هیچ حاشیه ای تیم مورد علاقه شان را تشویق می کنند. در بازی اول فکر می کردند که شانسی ملوان را شکست دادیم ولی با بازی که مقابل پیکان انجام دادیم به بار فنی تیم ایمان آوردند.

آیا از نساجی طلب مالی دارید؟

من در این مدت دو سالی که در تیم محبوب نساجی فعالیت  کردم هیچ در یافتی نداشتم یعنی مبلغ قراردادم با طلبم مساوی است.

علت جدایی شما از نساجی چی بود؟

این سوال را مدیران وقت باید جواب بدهند .من که در سال اول حضورم با دوازده ،سیزده بازیکن  در شرایط مالی بد،کسر سه امتیاز بابت المیر تولیا و مشکلات دیگر توانستم تیم را در لیگ حفظ کنم و درسال دوم در حالی که در جایگاه سوم جدول بودیم وبا صدر فقط سه امتیاز فاصله داشتیم آقای قنبری تصمیم به برکناری من گرفت.

فکر نمی کنید که آقای قنبری از ترس اینکه جایگاه خود را از دست ندهد و  برای بقاء  خود جای شما را با نادر دست نشان عوض کرد؟

نمیدانم! ترجیح می دهم حرفی نزنم

چه بازیکنانی بعد از شما به تیم صنعت اضافه شدن ؟

من سعی کردم چند بازکن با تجربه را به بازکنان خوب صنعت اضافه کنم از این رو از تیم نساجی بغلانی ،شعبانی ونظری از تیم سایپا دامادی،ابوالحسنی،خدادای،فرجی را  و همچنین محمد مولا ودستداران را هم به تیم اضافه کردم.

شنیده ها حکایت از آن دارد که مربی نساجی به خاطر اینکه فکربغلانی مشغول خانواده اش بود ازنساجی خط زد الان وضیعت وی در صنعت چطور است؟

وضیعت بسیار خوبی دارد ویکی از بهترین بازیکان ما محسوب می شود . بعداز اینکه شنیدم از نساجی خط خورد با تماسی که با ایشان گرفتم خیلی راحت قبول کرد همچنین دستداران و علی فرجی که تا لحظه آخر در تمرینات نساجی حضور داشتند بعد ازخط خوردن آنهارا هم جذب کردیم . بهتر بگویم بازیکنان قائمشهری ستون تیم من را تشکیل می دهد. شما همه شاهد گلری شعبانی بودید!

در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید

درسته من الان در ساری مربی گری می کنم وتمام فکرم مشغول موقیت این تیم می باشد ولی نساجی همیشه خانه من است وهرکسی که مربی اش باشد با موفقیت هایش خوشحال می شوم من سال ۸۰ بازیکن این تیم بودم ۱۱سال بعد در سال ۹۱ مربی آن شدم. شاید هم دوباره بتوانم در این تیم خدمت کنم .حتی به عنوان تدارکات هم در نساجی خدمت کردن افتخار است

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. یونس دوستت داریم ..انشالله موفق باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *