آموزش وردپرس
IMG_0034

با استفاده از نام نساجی به مجلس رفته اند و باید جوابگوی وعده هایشان باشند/ پرهام و هواداران قربانی امیال سیاسی آقایان شده اند

قائم خبر:

تمرینات نساجی به دلیل مشکلات مالی چند روزی است که تعطیل شده و اخبار مختلفی از اطراف این باشگاه به گوش می رسد. مالک باشگاه می گوید تا زمینی که قولش را داده اند واگذار نشود دیگر در قائمشهر هزینه نمی کند و مسوولین سیاسی این شهر از نهایی شدن واگذاری زمین ماهفروجک و عدم حضور پرهام برای تحویل گرفتن زمین سخن می گویند!

به همین دلیل خبرنگار بانک ورزش به سراغ حسین رحیمی، دهیار ماهفروجک رفت تا شرایط واگذاری را از زبان او جویا شود.

شنیده شده اهالی ماهفروجک با تحویل زمین به باشگاه نساجی موافقت کرده اند.

خیر، مگر از چند ماه پیش اتفاق جدیدی رخ داده که چنین سوالی می پرسید؟

مسوولین سیاسی قائمشهر گفته اند که زمین برای واگذاری آماده است ولی پرهام جلسه واگذاری را کنسل کرده است.

تقریبا ۱۰ روز پیش شنیده ام که یکی از خبرگزاری ها نوشته، دهیاری و شورا با انتقال زمین موافقت کرده اند ولی خوشبختانه مردم همه چیز را رصد کرده و خوب می دانند که دهیاری، شورا، هیات امنا و … خواسته آنها را دنبال می کند و راضی به چنین کاری نمی شوند. در کل این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد.

یعنی طی این مدت هیچ جلسه ای با شما برگزار نشده است؟

ببینید، آخرین بار حدود دو یا سه ماه پیش بود که با ما هماهنگ کردند تا در جلسه ای با حضور آقای پرهام در فرمانداری شرکت کنیم. ما هم قبول کردیم ولی وقتی متوجه شدیم نماینده قائمشهر در جلسه حضور دارد، اعلام کردیم نه تنها در این جلسه بلکه در هر جلسه ای که نماینده ای از قائمشهر حضور داشته باشد، شرکت نمی کنیم. زیرا زمین ماهفروجک طبق سند ثبتی متعلق به ساری است و ارتباطی به قائمشهر ندارد. البته در آن جلسه آقای پرهام حضور نیافت. سپس جلسه ای در استانداری تشکیل شد که در آن هم شرکت نکردیم.

در جلسه آخری که می گویید، قرار بود زمین به پرهام واگذار شود؟

خیر، در آن جلسه اصلا صحبت از تحویل زمین نبود بلکه قرار بود تنها در مورد زمین صحبت شود. گویا آنها می خواستند پیشنهاد دهند، زمین را در ازای مبلغی بگیرند که ما هم قرار شد بگوییم اگر نیت شان هزینه در ورزش است، همین پروژه های نیمه کاره ای که از سال ۷۶ باقی مانده را به اتمام برسانند یا با همین پول زمین دیگری در قائمشهر را خریداری کنند و اصلا چه لزومی دارد نساجی در ساری زمین داشته باشد؟

پس چرا گفته می شود زمین برای تحویل به پرهام آماده است؟

به هر حال این آقایان با اسم نساجی و به کار گرفتن احساسات جوانان قائمشهر به مجلس راه یافته اند و باید جوابگوی قول هایی که داده اند باشند. به نظر من پرهام و هواداران نساجی قربانی امیال سیاسی این آقایان شده اند و پرهام با علم به این موضوع در جلسات شرکت نمی کند.

حرف پایانی.

این زمین کتول چرا و تنها زمین روستای ماهفروجک است که حتی یک بچه ۶ ماهه ماهفروجکی هم راضی نیست این زمین به کسی داده شود. حتی با نماینده ولایت فقیه و اطلاعات هم صحبت کرده ایم و آنها هم راضی به این کار نیستند.

بانک ورزش

 

 

همچنین ببینید

2259380

اجرای طرح‌های فاضلاب در ۵ شهر مازندران

ذبیح اله ذاکری مدیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران امروز در آئین معارفه مدیرجدید آبفای شهرستان …

۳ دیدگاه

  1. فکر می کنید میخوان نساجی بمونه؟؟؟وقتی دیوارها واون نمای زیبای ورودی کارخونه ناجوان مردانه به وی رانه تبدیل شد نساجی هم به دنبالش در حال احتضاره شک نکنید که هیچکس به دنبال احیای نساجی نیست. همه میخوان که نساجی نباشه.

  2. اگر نمای ورودی نساجی قرار باشه که ساخته بشه،چه قدر باید هزینه بشه؟؟اون معماریه زیبارو چه جوری دلتون اومد نابودش کنید اون هویت شهر مابود وچرا نابودش کردید؟؟چرا شهرداری ،شورای شهر اقدامی نکردند؟؟؟حالا که کارخونه تعطیل شد میتونست تبدیل به فضای فرهنگی تفریحی بشه وچرا نشد وچرا دیواراش داره فرو می ریزه؟؟؟؟البته فرو می ریزانید!!!!!!!!!!!

  3. شهری که بیش از۵۰ سال به شهر نساجی معروف بود حالا شده شهر مرکبات!!!!!!!!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *