آموزش وردپرس
n00160062-b

بخشدار مرکزی قائمشهر تودیع و معارفه شد+عکس

قائم خبر:جواد مولایی بخشدار مرکزی قائمشهر جای خود را به محمدحسین عمویی داد.

در این مراسم مهدی محمدی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های جواد مولایی، خطاب به محمدحسین عمویی گفت امیدوارم منشا خیر و برکت برای مردم باشی و از تجربیات مدیر قبلی استفاده کرده و نیز تفکرات خود را نیز در این بخش اعمال نمایی تا بتوان در این امر موفق باشی.

محمدی در این مراسم اظهار داشت: امسال دو آزمون بزرگ یعنی انتخابات خبرگان رهبری و انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی را داریم که اولین انتخاباتی است این دولت پشت سر خواهد گذاشت.

فرماندار قائمشهر ادامه داد: از شنبه ۲۸ آذر ثبت نام انتخابات مجلس در این فرمانداری آغاز شد که تا فردا چهارم دی ماه ادامه خواهد داشت و پس از آن نیز شورای نگهبان و نظارت بر انتخابات کار تایید صلاحیت این عزیزان را آغاز خواهند کرد.

در ادامه این مراسم نیز جواد مولایی ضمن تشکر از فرمانداران قبلی و مهدی محمدی گفت: خدمت رسانی به مردم عزیز روستایی شهرستان قائمشهر یک افتخاری بود که نصیب بنده شد تا خدمتگزار روستاییان عزیز شهرستان خود باشم.

وی ادامه داد: از تمامی دهیاران روسای ادارات و اصحاب رسانه تشکر میکنم که در طول این چهار سال بنده را در این امر یاری کردند تا بتوانم وظیفه ی خود را انجام دهم.

مولایی در پایان سخنانش گفت: افتخار میکنم به هیچ حزب و گرایش سیاسی وابسته نیستم و سرباز کوچک مقام معظم رهبری بوده و خواهم ماند.

همچنین در این ادامه این مراسم محمدحسین عمویی بخشدار جدید شهرستان قائمشهر در بیانی کوتاه افزود: به جواد مولایی خسته نباشی عرض میکنم و امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای روستاییان قائمشهر باشم .

در پایان این مراسم مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائمشهر حکم بخشدار مرکزی قائمشهر را به محمدحسین عمویی اهداکرد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. آقای مهندس عمویی فرزند سردارشهیدعمویی ازنیروهای پرتلاش کاردان ومتخصص هستند وآرزوی توفیق خدمت رسانی به شهروندان فهیم قائمشهر را دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *