آموزش وردپرس
nassaji-golgohar

برتری تیم فوتبال نساجی مازندران برابر گیتی پسند اصفهان

قائم خبر:در چارچوب هفته ۳۲ لیگ دسته یک کشور ، نساجی مازندران میزبان گیتی پسند اصفهان بود که توانست با نتیجه ۳ بر یک مهمان خود را با شکست بدرقه کند.

بازیکنان نساجی مازندران در ابتدای مسابقه بازی را هجومی آغاز کردند و حملات متعدی بر دروازه تیم گیتی‌پسند انجام دادند و در دقیقه ۲۵ بازی توسط محمد کاظمی به گل نخست بازی دست یافتند.

علی‌رغم تلاش‌های هر ۲ تیم برای گل‌زنی این مسابقه در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به صود تیم نساجی مازندران خاتمه یافت.

در نیمه دوم تیم گیتی پسند اصفهان برای جبران گل خورده حملاتی را بر روی دروازه تیم میزبان انجام داد تا اینکه در دقیقه ۶۸ توسط بازیکن باتجربه خود محمد رضا صلصالی از روی نقطه پنالتی به گل تساوی دست یابد.

در ادامه تیم نساجی مازندران بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۸۵ توسط حمید کاظمی و در دقیقه ۹۲ با گلزنی محسن رحیمی برابر نماینده اصفهانی به پیروزی دست یافت.

نساجی مازندران با این پیروزی ۴۵ امتیازی شد و در رده نهم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

**************

نگاهی به دیدارهای هفته سی و دوم

گل گهر سیرجان – شهر باران

سه امتیاز این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت است. به خصوص تیم میهمان. در حالی که تیم گل گهر شرایط خوبی برای ماندن در جدول بازی ها دارد شهر باران هم اکنون یکی از پنج کاندیدای سقوط است. طبیعتا در این مصاف هر دو تیم برای کسب سه امتیاز تلاش می کنند و این می تواند به زیبایی بازی منجر شود. در بین پنج تیم قعر جدولی شهر باران می تواند با یکی دو پیروزی متوالی از قعر جدول فاصله بگیرد. این نیازمند این است که تیم مجید جهانپور در بازی های خارج از خانه هم برای کسب سه امتیاز تلاش کند. به واقع پیروزی فقط در دیدارهای خانگی برای شهر باران کافی نیست. به این دلیل که تیم امتیازات زیادی را از دست داده است.

مس رفسنجان – فجر سپاسی شیراز

مس رفسنجان در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته است. اگر این روند را دنبال کند محتمل است که بخت صعود پیدا کند. مصاف امروز مس رفسنجان با یکی از مدعیان، فجر سپاسی است. البته انتظار داشتیم فجر سپاسی را در کورس قهرمانی با تیم پیکان ببینیم اما در دور برگشت آن قدر امتیاز از دست داده است که تا رده پنجم جدول پایین آمده، البته هنوز هم فجر موقعیت نسبتا خوبی برای صعود دارد به شرطی که در هفته های پایانی بهتر از دیگر مدعیان نتیجه بگیرد. این دیدار برای دو تیم بازی شش امتیازی است نه سه امتیازی. طبیعی است مس رفسنجان به توجه میزبانی شرایط بهتری برای پیروزی در این دیدار داشته باشد.

فولاد یزد – پاس همدان

این بازی دوئل پایین جدولی هاست. البته پاس همدان با پیروزی که در بازی قبلی در برابر خیبر خرم آباد داشت از جمع تیم های قعرنشین و سقوط کننده جدا شد اما هنوز خیالش بابت بقاء در جدول بازی ها راحت نشده و آن قدر امتیاز از دست داده که برای ماندن حالا حالاها باید پیروز شود. فولاد یزد اگر از این بازی خانگی سه امتیاز کسب نکند شرایطش برای ماندن سخت می شود و شاید همه بخت هایش را برای ماندن از دست دهد. طبیعی است پاس برای اینکه نفس راحتی بکشد با نیت پیروزی وارد میدان شود. در اوج حساسیت دو تیم برای رسیدن به پیروزی باید فوتبالی بازی کنند که با خلق موقعیت همراه باشد.

نساجی مازندران – گیتی پسند اصفهان

نساجی شاید دیگر بختی برای صعود به لیگ برتر نداشته باشد! با این حال این دلیل خوبی برای بی انگیزگی در بازی های باقی مانده نیست. نساجی اکنون تیم نهم جدول است اما اگر در هفته های باقی مانده خوب بازی کند و خوب نتیجه بگیرد با عنوان بهتری بازی ها را به پایان خواهد بود و این همه جوره به سود نساجی است. مصاف نساجی با تیم گیتی پسند است که این روزها برای ماندن در جدول بازی ها تلاش می کند. گیتی پسند که فصل گذشته هم ارایه گر بازی خوبی در قا ئشمهر بوده اکنون هم به تکرار خاطرات خوب بازی فصل پیش فکر می کند تا از جمع تیم های قعرنشین جدا شود. آیا چنین اتفاقی رخ می دهد؟

آلومینیوم اراک – پیکان تهران

آلومینیوم اراک از جمله تیم هایی است که نه بخت صعود دارد و نه خطر سقوط به دسته پا یین تر را احساس می کند. این بدین معنی است که آلومینیوم اراک می تواند در هفته های باقی مانده بی دغدغه به میدان بیاید و کسب امتیازات جالب توجه فکر کند. امتیازاتی که می تواند آلومینیوم را به تیم های بالای جدول نزدیک کند. مصاف امروز آلومینیوم اراک با تیم پیکان تهران خواهد بود که در صدر جدول قرار دارد. نبرد با تیم صدرنشین همواره برای تیم ها ایجاد انگیزه می کند. طبیعی است پیکان با نیت پیروزی وارد میدان شود تا یک گام دیگر به قهرمانی و صعود زودهنگام نزدیک شود. با این اوصاف بازی در فضای آرام برگزار می شود.

خیبر خرم آباد – مس کرمان

خیبر خرم آباد بعد از شکست سنگینی که در برابر پاس همدان متحمل شد این هفته میزبان مس کرمان است. مس کرمان برخلاف پاس همدان که به دنبال ماندن در جدول بازی ها بود بخت صعود به لیگ برتر دارد و طبیعتا با این نیت وارد میدان می شود که سه امتیاز بازی را از آن خود کند. جبران شکست و تدوام پیروزی نیت دو تیم است و این می تواند نوید یک بازی خوب از سوی دو تیم را دهد. گفته می شود اکبر میثاقیان در این بازی برای اولین باری روی نیمکت تیم مس خواهد نشست. حضور او روی نیمکت مس می تواند کمک حال این تیم برای رسیدن به لیگ برتر باشد. سه امتیاز این دیدار برای مس کرمانی حیاتی است.

ماشین سازی تبریز- ایرانجوان بوشهر

تیم سوم جدول در صورت شکست ایرانجوان بوشهر مدعی صعود به لیگ برتر باقی خواهد ماند. ماشین سازی در هفته های اخیر آن قدر خوب بازی کرده و خوب نتیجه گرفته که تا رده سوم جدول باقی آمده و حال مهم تداوم این روند است. ماشین سازی اگر به این روند ادامه دهد کار خوب خود را تکمیل کرده است. جدال این بار ماشین سازی با تیم خوب ایرانجوان است که البته در هفته های اخیر خوب کار نکرده است و در حالی که می توانست مدعی صعود شود تا رده یازدهم جدول پایین آمده است. البته با توجه به مشکلات مالی ایرانجوان چنین روزهایی برای این تیم پیش بینی می شد. این بازی سر بزنگاه برگزار می شود.

پارسه تهران – نفت مسجد سلیمان

پارسه در هفته های اخیر به زحمت توانست خود را از جمع کاندیداهای سقوط خارج کند اما برای ماندن هنوز باید امتیاز بگیرد چون اختلاف امتیازش با تیم های پا ئین تر از خود زیاد نیست. پارسه جدال سختی با نفت مسجد سلیمان خواهد داشت به این دلیل که تیم نفت در هفته های اخیر ارایه گر بازی های خوب بوده و با امتیازات مهمی که کسب کرده به تیم های بالانشین نزدیک شده است. تیم نفت اندکی هم برای صعود به لیگ برتر شانس دارد و طبیعی است در این بازی و بازی های باقی مانده بخت خود را دنبال کند. با توجه به شرایط عنوان شده هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به میدان خواهند آمد.

آلومینیوم هرمزگان – شهرداری اردبیل

واقعیت این است که تیم آلومینیوم هرمزگان بخت زیادی برای ماندن در جدول بازی ها را ندارد. اما انتظار از این تیم این است که در همه هفته های باقی مانده با همه توان بازی کند تا حقی از تیمی ضایع نشود. از سویی هنوز شانس ماندن در جدول بازی ها برای تیم آلومینیوم هرمزگان از بین نرفته است و عقل حکم می کند این تیم تا لحظه ای که شانس صعود وجود دارد، امیدوار بازی کند. آلومینیوم هرمزگان این هفته با شهرداری اردبیل جدال خواهد کرد. حریفی که هم اکنون همانند آلومینیوم هرمزگان یکی از پنج کاندیدای سقوط است اما شرایط بهتری برای ماندن در جدول بازی ها دارد. به نوعی می شود گفت این بازی فینال ته جدولی هاست.

صنعت نفت آبادان – خونه به خونه بابل

از بین صنعت نفت و خونه به خونه شانس تیم مازنی برای صعود بیشتر است اما صنعت نفت می تواند با پیروزی در این دیدار امیدهای خود را برای صعود افزایش دهد. خونه به خونه در دو هفته اخیر خوب نتیجه نگرفته است اما از آنجایی که تیم دوم جدول است بخت زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد. این دیدار شاید آخرین بخت تیم صنعت نفت برای حضور جدی در جمع مدعیان است و اگر به سه امتیاز بازی دست نیابد چه بسا از جمع مدعیان هم خارج شود. خونه به خونه هم خوب می داند اگر در این بازی پیروز نشود شاید مکان دومی را هم از دست دهد. به واقع سه امتیاز این دیدار برای هر دو تیم حیاتی است.

جدول دسته یک (۹۴-۹۵) – لیگ آزادگان

دسته یک لیگ آزادگان
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ پیکان ۳۲ ۱۶ ۱۳ ۳ ۴۴ ۲۴ ۲۰ ۶۱
۲ خونه به خونه ۳۲ ۱۴ ۱۱ ۷ ۳۱ ۲۵ ۶ ۵۳
۳ ماشین‌سازی‌تبریز ۳۲ ۱۳ ۱۳ ۶ ۴۷ ۳۳ ۱۴ ۵۲
۴ فجر سپاسی ۳۲ ۱۳ ۱۱ ۸ ۲۹ ۲۲ ۷ ۵۰
۵ مس کرمان ۳۲ ۱۳ ۱۱ ۸ ۲۹ ۲۲ ۷ ۵۰
۶ مس رفسنجان ۳۲ ۱۱ ۱۴ ۷ ۳۶ ۲۹ ۷ ۴۷
۷ نفت‌ م.سلیمان ۳۲ ۱۰ ۱۶ ۶ ۳۴ ۲۹ ۵ ۴۶
۸ نفت آبادان ۳۲ ۱۱ ۱۳ ۸ ۳۸ ۳۴ ۴ ۴۶
۹ نساجی مازندران ۳۲ ۱۲ ۹ ۱۱ ۳۴ ۳۴ ۰ ۴۵
۱۰ آلومینیوم اراک ۳۲ ۸ ۱۸ ۶ ۳۷ ۳۰ ۷ ۴۲
۱۱ ایران جوان بوشهر ۳۲ ۱۰ ۱۱ ۱۱ ۳۵ ۴۴ ۴۱
۱۲ گل گهرسیرجان ۳۲ ۸ ۱۵ ۹ ۲۷ ۲۸ ۳۹
۱۳ خیبر خرم‌آباد ۳۲ ۹ ۱۲ ۱۱ ۳۴ ۳۶ ۳۹
۱۴ پارسه تهران ۳۲ ۷ ۱۴ ۱۱ ۴۰ ۴۴ ۳۵
۱۵ شهرداری اردبیل ۳۲ ۸ ۱۰ ۱۴ ۳۶ ۳۸ ۳۴
۱۶ پاس ۳۲ ۸ ۱۰ ۱۴ ۲۷ ۳۴ ۳۴
۱۷ گیتی پسند ۳۲ ۷ ۱۳ ۱۲ ۲۵ ۳۵ -۱۰ ۳۴
۱۸ فولاد یزد ۳۲ ۶ ۱۳ ۱۳ ۲۶ ۳۶ -۱۰ ۳۱
۱۹ داماش گیلان ۳۲ ۷ ۱۰ ۱۵ ۲۱ ۳۶ -۱۵ ۳۱
۲۰ آلومینیوم هرمزگان ۳۲ ۴ ۱۳ ۱۵ ۲۶ ۴۳ -۱۷ ۲۵

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *