آموزش وردپرس
tasadof-11

برخورد خودروی نیسان با کامیون در کمربندی

ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه  یکشنبه سی ام تیرماه  تصادف هولناکی در کمربندی شمالی ،بعد از مسجد رسول ،اتفاق افتاد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام شدند.

رخداد حادثه در اثر بی احتیاطی راننده نیسان هنگام عبور از کمربندی شهیدان سادات نیا،با کامیون پارک شده برخورد کرده و راننده و دیگر سرنشین آن به شدت مصدوم شدند.آتش نشانان پس از ایمن سازی اقدام به رهاسازی مصدوم نموده ومجروحان جهت درمان و انتقال به مرکز درمانی به عوامل اورژانس سپرده شدند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳ دیدگاه

 1. باسلام، چرا پایان این سانحه را درست و حقیقی بیان نمیکنید، واقعا متأسفم. حالا اصل این ماجرا را برایتان بیان میکنم. در اثر این حادثه ، سرنشینان که دونفر بودند بعدازعملیات رهاسازی راننده نیسان بعلت شکستگی وفرورفتگی جمجمه سر ازسمت چشم راست و همینطور بعلت شکسته شدن دنده ها و پاره شدن ریه وخونریزی زیاد جان باخت و سر نشین دیگرش هم که دخترخانم بودند بعلت شکستگی شدید سر و صورت وجمجمه سر هر دو به بیمارستان منتقل شدند بعلت وخامت پس از اینکه راننده نیسان در ساعتی پس از تصادف جان باخت، دخترخانم مصدوم هم صبح روز بعد جان باخت. ودراین سانحه دونفر جان باختند، نه اینکه مصدوم شدند. لطفا اصل ماجرا را تعریف کنید. (ضمنا بنده یکی ازشهود سانحه و بستگان جانباختگان میباشم.) باسپاس.
  رسول جانبراری از قائمشهر
  _____________________________________
  مدیر: با سلام خدمت آقای جانبراری
  در ابتدا مصدومیت شدید به وجود آمد و بعد از انتقال به بیمارستان فوت شدند که ما اطلاعی نداشتیم.
  ممنون از اینکه در سایت خود نظر دادید

 2. رسول جانبراری

  باسلام خدمت مدیر محترم، در ابتدا اگر ازنظری که قبلاصراحتا خدمتتون ارائه دادم اگه رنجشی بوجود آمد پوزش میخوام. میدانم شمااطلاع زیادی ازوضع مصدومین بعداز جریان رهاسازی نداشتید و بااستناد به گزارش سازمان حوادث و آتش نشانی این گزارشات رانوشتید. متأسفانه در کشورمان مسؤلین دررأس حوادث و اتفاقات و بلایایی که برسرمردم میایدچیز بغرنجی نیست یا حدأقل در ارائه آمار ضعیف عمل میکنند.. (باسپاس فراوان خدمت شما)
  رسول جانبراری

 3. رسول جانبراری

  مدیر محترم سلام، شما که نظرات را سانسور میکنید. پس آزادی نظر چه معنی دارد؟ نظری که بر وفق مراد شما باشد دیگر نظر نیست.
  ________________________________
  مدیر: کدام نظر تایید نشد؟!دوست عزیز ما همه نظرات حتی نطرهای مخالف خود را در سایت منتشر می کنیم.فقط نظراتی که کلمات رکیک در آن وجود دارد را ویرایش می کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *