آموزش وردپرس
barf01

برخورد شدید خودروها روی پل تلار قائمشهر در اثر لغزندگی جاده

به گزارش قائم خبر به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی،با بارش برف در قائمشهر ساعت ۲۳:۲۵ دقیقه روز شنبه دوازدهم بهمن ماه آسفالت پل تلار دچار یخزدگی شد و ۱۲ خودرو حادثه رانندگی پی در پی را ایجادو خسارت مالی برجای گذاشته و تعداد ۵ نفراز شهروندان مصدوم شدند.

آتش نشانان پس از اعلام پلیس ۱۱۰،مبنی بر وقوع تصادف و مصدومیت سرنشینان خودروها بر روی پل ،بلافاصله به محل اعزام و اقدام به ایمن سازی نمودند.مصدومان بوسیله عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.گفتنی است دراین ماموریت یکی ازآتش نشانان که درحال اعلام هشدار به رانندگان بوده تا از وضعیت لغزنده جاده روی پل به آنها متذکر شود توسط راننده پراید که کنترل خودرو را از دست داده بودبرخورد وباعث مصدومیت وی شد.

اغلب رانندگان که مهارت کافی ندارند به محض ورود به معابر خارج از شهر سبقت‌های متعددی می گیرند این کار در هنگام برف وباران باعث کاهش سطح اصطکاک لاستیک با آسفالت و بروز سوانح خطرناک می‌شود.توصیه میشود قبل از سفر از سلامتی ترمزها و چراغها اطمینان پیدا کنید و نسبت به تمیزی شیشه‌ها و میدان دید، تنظیم فرمان و… اقدام کنید.

همچنین بستن کمربند ایمنی به عنوان یک قانون الزامی است چرا که هنگام تصادف تا حدود زیادی از وارد آمدن لطمه جانی به سرنشینان جلوگیری می‌کند.

دلایلی مثل خستگی و خواب آلودگی، نقص عضو، استعمال مواد مخدر، بی توجهی به مقررات، عجله و شتاب بی‌مورد، عدم تشخیص سهم عبور سایرین، لجبازی، رانندگی در اوج احساسات و… همیشه دلخراش ترین سوانح رانندگی را در پی داشته اند. بنابراین اگر جان خود و اطرافیانتان را دوست دارید، از آنها دوری کنید.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *