آموزش وردپرس
mive

برخورد قانونی با عرضه کنندگان میوه قاچاق در قائم شهر

قائم خبر:به گزارش خبر گزاری آریا مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهر ازبرخورد قانونی با عرضه کنندگان میوه قاچاق در قائم شهرخبرداد.

به گزارش خبرنگارآریادفترمازندران درقائمشهر، فرزین فرهادی در جلسه تنظیم بازار شهرستان قائم شهر اظهار کرد: تاکنون بیش از سه هزار و ۶۰۰ تن مرکبات در شهرستان قائم شهر ذخیره ‌شد که از میزان ذخیره سازی شده به سایراستان‌ها حمل شد.

وی در خصوص عرضه فرآورده‌های گوشت قرمز و مرغ شب عید گفت: به‌ اندازه کافی گوشت و مرغ ذخیره شده و با قیمت تعیین‌شده آماده عرضه است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قائم شهر ادامه داد: با هرگونه تغییر قیمت غیرمجاز که سبب التهاب بازار شود برخورد می شود.

فرهادی با بیان اینکه خوشبختانه میوه های قاچاق در شهرستان قائم شهر مشاهده نشده است، گفت: به‌ غیر از میوه‌های گرمسیری مانند نارگیل، آناناس، موز و انبه که امکان تولید در داخل کشور وجود ندارد، میوه خارجی دیگری در بازار این شهرستان مشاهده نشده است.

وی اظهار کرد: در صورت مشاهده میوه قاچاق در بازار با متخلفین برخورد قانونی می شود.

رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قائم شهر در ادامه گفت: اگر واحدهای صنفی به قاچاق کالا بپردازند این تخلف توسط تعزیرات حکومتی پیگیری می شود و قاضی شعبه طبق قانون قاچاق با آنان برخورد می کند.

انوشیروان محمودیان با بیان اینکه چهار میوه گرمسیری که مجوز قانونی برای عرضه دارند در صورت بررسی اولیه اگر ثابت شود از مبادی غیر قانونی وارد شده باشند اعمال قانون می شود.

وی به شهروندان توصیه کرد در صورت مشاهده گرانفروشی، کم فروشی و عدم رعایت قوانین در فروش فوق العاده بهاره، تعزیرات حکومتی شهرستان را مطلع کنند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *