آموزش وردپرس
tasadof

برخورد کامیون و پیکان در قائمشهر/تصاویر

عصر امروز یک دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو پیکان در جاده قائم‌شهر به ساری به سمت راست جاده منحرف شدند و با گاردریل‌های حاشیه جاده برخورد کردند.

به گزارش قائم خبر، خودروی کامیون پس از برخودر با یک دستگاه پیکان در حالی به سمت راست جاده واژگون شد که در سراشیبی حاشیه جاده قرار گرفت و از مسیر اصلی خارج شد.

شاهدان عینی علت این سانحه رانندگی را سرعت زیاد و بی‌احتیاطی راننده کامیون و خودروی پیکان دانستند که تاکنون هنوز اطلاعی از سلامت جان رانندگان در دست نیست.

هم‌اکنون نیروهای پلیس راهور بر سر صحنه حادثه حضور یافتند و در حال روان‌سازی ترافیک و بررسی علت این سانحه رانندگی هستد.

حضور مردم و توقف رانندگان برای مشاهده صحنه تصادف این روزها به بدترین عادت مردم تبدیل شده که همین مسئله موجب ترافیک شدید در پشت حوادت می‌شود.

برخورد کامیون و پیکان در قائمشهر +تصاویر

برخورد کامیون و پیکان در قائمشهر +تصاویر

برخورد کامیون و پیکان در قائمشهر +تصاویر

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. من دیروز از آنجا رد شده بودم همانطور که می بینید دو خودرو خارج از جاده اصلی بودند ولی چنان ترافیک سنگینی درست شده بود بعضی ها با موبایل فیلم میگرفتند بعضی هم با سرعت کم مشغول تماشای صحنه بودند

  2. با عرض سلام خدمت مردم عزیز.بنده نجاتگر هلال ااحمر هستم.از شما مردم عاجزانه خواهشمندم در حوادث اینگونه از ازدحام و ترافیک بپرهیزید که عوامل امداد و نجات سریعتر به صحنه حادثه برسند تا هر چه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند. در اینگونه حوادث به دلیل دل رحمی متاسفانه مردم به دلیل نداشتن تخصص وضع را بدتر میکنن و بنده به عینه دیدم که حتی باعث مرگ سانحه دیده هم شده اند.با تشکر خواهشا رعایت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *