جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸

برد پرگل نساجی بحران زده/تصاویر

پیروزی پرگل نساجی مازندران در شهید وطنی قائمشهر

مسگر ساروی: بُرد امروز نساجی متعلق به فکری است

امیری:نساجی، پرسپولیس لیگ یک است

آقای گلی محمد عباس زاده

قائم خبر – میلاد اکبری: نساجی مازندران بعد از جنجال های زیادی که در روزهای گذشته تجربه کرده بود، برابر فولاد یزد در دیداری خانگی به پیروزی رسید. نساجی چیان که در هفته های گذشته به دلیل مشکلات مالی حاشیه و جنجال های زیادی را تجربه کرده بودند، در این دیدار خانگی برابر فولاد یزد پانزدهم جدولی با سه گل به برتری رسیدند.

نکته جالب توجه درباره گل های نساجی در این دیدار این است که دو گل ابتدایی این تیم با اشتباه فردی بازیکنان تیم یزد وارد دروازه حریف شد تا نساجی این دیدار خانگی را در نیمه اول با دو گل به خودی حریف به پایان برساند. در نیمه دوم نیز دو تیم موقعیت هایی را داشتند اما در نهایت عباس زاده توانست دقیقه ۹۳ گل سوم را وارد دروازه حریف کند.

محمد عباس زاده هم به لطف تک گل دقیقه پایانی اش ۱۰ گله شده و در صدر جدول گلزنان جایش را مستحکم کرد.

تیم نساجی که برای صعود به لیگ برتر می جنگند، با کسب این پیروزی ۲۴ امتیازی شدند و می توانند امیدوار باشند با توجه به دیدارهای رو در روی تیم های مدعی لیگ یکی از رده نهم جدول حتی تا رده چهارم جدول نیز صعود کنند. نساجی در هفته آینده باید برابر تیم راه آهن قرار بگیرد که این تیم نیز مشکلات مالی زیادی دارد.

قابل ذکر است در دیدار امروز،حسین مسگر ساروی به‌جای محمود فکری هدایت تیم را برعهده داشت.

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان این دیدار گفت: بُرد امروز متعلق به محمود فکری، سرمربی ارزشمند تیم نساجی است و امیدواریم هر چه زودتر به تیم برگردد چرا که دوست نداریم کسی از این مجموعه جدا شود.

وی تصریح کرد: محمود فکری تمام انرژی خود را در این پنج ماه که هدایت تیم نساجی را بر عهده داشت به‌کار گرفت و با وجود مشکلات مالی، تیم را سرپا نگه داشت اما تقاضا کرد که چند روزی را باید استراحت کند.

مسگرساروی با بیان اینکه از نخستین روز آغاز لیگ تا به امروز هیچ‌کس بار مالی تیم را تأمین نکرده است، اظهار کرد: مسؤولان باید هر چه زودتر فکری برای حل مشکلات تیم بیاندیشند.

همچنین امیری،سرمربی تیم فوتبال فولاد یزد با بیان اینکه شب گذشته لیدرها و هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران به استقبال ما آمدند، تصریح کرد: مسؤولان این شهر و استان باید قدر این تماشاگران خونگرم و پرشور را بدانند، من هیچ‌کجای ایران این‌چنین هوادارانی ندیده‌ام.

امیری تیم فوتبال نساجی را پرسپولیس لیگ یک برشمرد و گفت: امیدوارم این تیم در ادامه مسیر ناکام نشود و بتواند با استفاده از توانمندی‌های خود به لیگ برتر صعود کند.

دسته یک لیگ آزادگان ۹۶
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ ملوان ۱۵ ۸ ۵ ۲ ۱۸ ۱۲ ۶ ۲۹
۲ سپیدرود رشت ۱۴ ۸ ۴ ۲ ۱۴ ۸ ۶ ۲۸
۳ گل گهرسیرجان ۱۵ ۷ ۵ ۳ ۲۴ ۱۵ ۹ ۲۶
۴ نساجی مازندران ۱۵ ۶ ۶ ۳ ۲۲ ۱۵ ۷ ۲۴
۵ خونه به خونه ۱۵ ۶ ۶ ۳ ۱۹ ۱۲ ۷ ۲۴
۶ راه‌آهن ۱۵ ۶ ۶ ۳ ۱۸ ۱۴ ۴ ۲۴
۷ پارس جنوبی جم ۱۵ ۶ ۶ ۳ ۱۱ ۹ ۲ ۲۴
۸ اکسین البرز ۱۴ ۷ ۲ ۵ ۱۹ ۱۳ ۶ ۲۳
۹ بادران تهران ۱۵ ۶ ۵ ۴ ۱۴ ۱۰ ۴ ۲۳
۱۰ آلومینیوم اراک ۱۵ ۴ ۷ ۴ ۱۶ ۱۴ ۲ ۱۹
۱۱ مس کرمان ۱۵ ۳ ۱۰ ۲ ۱۳ ۱۱ ۲ ۱۹
۱۲ مس رفسنجان ۱۵ ۴ ۴ ۷ ۱۳ ۱۱ ۲ ۱۶
۱۳ نفت‌ م.سلیمان ۱۵ ۳ ۷ ۵ ۱۳ ۱۵ ۱۶
۱۴ خیبر خرم‌آباد ۱۵ ۴ ۴ ۷ ۱۱ ۱۵ ۱۶
۱۵ ایران جوان بوشهر ۱۵ ۳ ۶ ۶ ۱۵ ۲۱ ۱۵
۱۶ فولاد یزد ۱۵ ۲ ۷ ۶ ۱۰ ۲۱ -۱۱ ۱۳
۱۷ فجر سپاسی ۱۵ ۱ ۵ ۹ ۱۰ ۲۰ -۱۰ ۸
۱۸ استقلال اهواز ۱۵ ۰ ۵ ۱۰ ۸ ۳۲ -۲۴ ۵

nassaji_foolad-1 nassaji_foolad-2 nassaji_foolad-3 nassaji_foolad-4 nassaji_foolad-5 nassaji_foolad-6 nassaji_foolad-7 nassaji_foolad-8 nassaji_foolad-9 nassaji_foolad-10 nassaji_foolad-11 nassaji_foolad-12 nassaji_foolad-13 nassaji_foolad-14 nassaji_foolad-15 nassaji_foolad-16 nassaji_foolad-17 nassaji_foolad-18 nassaji_foolad-19 nassaji_foolad-20 nassaji_foolad-21 nassaji_foolad-22 nassaji_foolad-23 nassaji_foolad-24 nassaji_foolad-25 nassaji_foolad-26 nassaji_foolad-27 nassaji_foolad-28 nassaji_foolad-29 nassaji_foolad-30 nassaji_foolad-31 nassaji_foolad-32 nassaji_foolad-33 nassaji_foolad-34

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =