آموزش وردپرس
gaz

برگزاری مانور مقابله با افت فشار گاز در قائمشهر و سوادکوه

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از آغاز مانور مقابله با افت فشار گاز در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، “محمد اسماعیل ابراهیم زاده” با بیان مطلب فوق افزود: این مانور در راستای ایجاد آمادگی لازم برای مقابله با افت فشار احتمالی گاز با رمز محمد رسول ا…(ص) از صبح امروز چهارشنبه ۲۷ آبان ماه به مدت ۲۴ ساعت در شهرستان های قائمشهر و سوادکوه اجرا شده است.

وی ادامه داد: در این مانور، جریان گاز شهرک های صنعتی، واحدهای تولیدی، ادارات و سازمان ها، بانک ها، جایگاه هایCNG، نانوایی ها، مرغداری ها، گلخانه ها و سایر مشترکین غیرخانگی قطع خواهد شد.

ابراهیم زاده با تاکید بر لزوم دوگانه سوز بودن مصارف غیرخانگی خاطرنشان کرد: با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته در خصوص ورود جبهه هوای سرد به کشور، لازم است مصارف غیرخانگی به سوخت دوم مجهز باشند تا در مواقع اضطراری از آن بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه نقاط حساس و آسیب پذیر گاز در سطح استان باید شناسایی شوند، اظهار داشت: باید با لحاظ نمودن موارد ایمنی تلاش شود تا کوچکترین خللی در گازرسانی به مردم شریف استان وارد نشود.

ابراهیم زاده با تصریح این مطلب که باید پیش از وقوع حادثه از بروز آن جلوگیری شود، خاطرنشان کرد: تمام ایستگاهها و تاسیسات گاز در سطح استان باید در مقابل مواردی مانند سیل، زلزله و برف ایمن باشند.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *