آموزش وردپرس
IMG_7232

برگزاری نمایشگاه مهارت،صنعت،اشتغال

قائم خبر-بهزاد مرزوغی :به مناسبت هفته ملی مهارت که همه ساله از ۳ الی ۹ مرداد می با شد ، نمایشگاهی با عنوان ( مهارت ، صنعت و اشتغال ) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مازندران در شهرستان قائمشهر شروع به کار کرد .

در این نمایشگاه که با حضور : مرکز آموزش فنی و حرفه ای ، آموزشگاههای بخش خصوصی ، کار آفرینان و نخبه گان مهارتی و صاحبان صنایع و صنوف شرکت کردند . در این نمایشگاه که با همت و تلاش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران شروع به کار کرد تعداد ۶۵ غرفه از سراسر استان شرکت کردند .

در این نمایشگاه برای اولین بار تجهیزات کارگاهی وارد نمایشگاه شد تا بازدید کنندگان از نزدیک رشته هایی که در مراکز فنی و حرفه ای آموزش داده می شود از نزدیک مشاهده کنند و با کارشناسان به گفتگو بپردازند .

این نمایشگاه از ۳ الی ۹ مرداد از ساعت ۱۷ الی ۲۲ مورد استقبال علاقه مندان قرار میگیرد .

 IMG_7178 IMG_7186 IMG_7187 IMG_7191 IMG_7195 IMG_7199 IMG_7203 IMG_7204 IMG_7209 IMG_7211 IMG_7222 IMG_7232 IMG_7250

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. با سلام کاش آنجا بودم . کاش . کاش امکان و فرصت دیدار از آن نمایشگاه و دیدن هنر دست خصوصا هنر دست آن همشهریم را که از چوب ، ابزار سنتی بدانگونه زیبا میساخت را داشتم و دستانش را به گرمی میفشردم و از بابت زنده نگهداشتن و اعتلای این هنر صمیمانه از ایشان قدردانی و تشکر میکردم. ولی اقسوس که از مادر وطن و سرزمین زیبایم مازندران و شهر قشنگم قائمشهر هزاران کیلومتر دورم.
    مرتضی حداد- سیدنی – استرالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *