آموزش وردپرس
13900729102309_PhotoA

بزرگراه ۸ بانده قائم شهر به سمت سمسکنده احداث می شود

استاندار مازندران با تاکید بر توجه به کمربندی های باقی مانده در استان گفت: از ۸ کیلومتری قائمشهر به طرف سمسکنده اجرای طرح بزرگراه ۸ بانده تصویب شده است.

ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر سه شنبه با حضور در ستاد خدمات اجرائی سفر استان مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به رغم تلاشهای صورت گرفته در کاهش تلفات جاده ای در ایام نوروز متاسفانه در این حوزه خبرهای خوبی نداریم .

وی افزود: با توجه به آمارهای اعلام شده نیاز به دو بخش توجه شود که ابتدا استفاده بهینه از ظرفیت های موجود استان و دیگری رفع نیازهای ضروری استان در این بخش است.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی باید به زیرساخت هائی که داریم و کم هم نیست توجه کنیم تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز استان ۵۰۰ هزار تخت به طور شبانه روزی توسط مسافران اشغال شده است که این رقم فوق العاده ای می باشد.

فلاح جلودار، افزود: به رغم توان، مدیریت و شرایط استان می طلبد که زیرساخت های مناسب به وجود بیاوریم و در این زمینه نیاز به توجه بیشتر به سرمایه گذاری در بخش خصوصی داریم.

وی در بحث زیرساخت جاده ای استان گفت: با وجود تصادفات جاده ای در این ایام و لزوم فرهنگ سازی رعایت نکات ایمتی در رانندگی ، به زیرساخت های جاده ای نیز باید توجه ویژه شود.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مازندران با یادآوری سفر معاون اول رئیس جمهور و وزیر به استان افزود : در این سفر بر توجه بیشتر بر راههای اصلی سوادکوه-فیروزکوه و هراز و افزایش سرعت پیگیری آن تاکید شد .

فلاح جلودار، در خصوص راههای درون استانی گفت: برنامه های خوبی در این حوزه داریم بطوریکه احداث بزرگراهی تصویب شده که از ۱۰کیلومتری قائمشهر بزرگراه ۸بانده شروع و به سمسکنده می رسد .

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با عملیاتی شدن این طرح بخشی از بار ترافیکی و مشکلات شهرهای مسیر بزرگراه کم خواهد شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. تونل های جاده سواد کوه – فیروز کوه چه موقع باز می شود؟

  2. ۲۰ سال بعد :
    فاز اول ا ز ۸ فاز باقیمانده توسط رئیس جمهور افتتاح شد !!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *