آموزش وردپرس
perspolis-timmeli

بغض سایپا شمال ترکید+عکس

از هفته هجدهم رقابت لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر امروز تیم سایپا شمال در هوای بسیار سرد و زمستانی قائمشهر مقابل دیدگان حدود ۱۰۰ فوتبال دوست قائمشهری مقابل نفت و گاز گچساران به برتری ۲ بر ۱ دست یابد.

یاران ابراهیم طالبی از همان ابتدای بازی با ارائه یک بازی هوشمندانه و هدفمند به دروازه حریف نزدیک شدند تا اینکه در دقیقه ۱۲ بازی موفق شدند به اولین گل این دیدار دست یابند. فرار زیبای ایمان جعفر اوقلی از جناج چپ میدان و پاس عرضی این بازیکن به سهیل هزارجریبی ، مهاجم بلند بالای سایپاشمال را در موقعیت تک به تک به دروازبان حریف قرار داد تا شاهد فروپاشی دروازه نفتی ها باشیم.

 در نیمه دوم این دیدار برخلاف نیمه اول این نفت و گازی های گچسارانی بودند که عرصه را بر حریف شمالی خود تنگ کردند و چندین بار تا آستانه فروپاشی تیم سایپاشمال پیش رفتند ولی عکس العمل های عالی و به موقع سعید رازانی مانع گلزنی شاگردان محمد ضیائی شد.

در سوی میدان این شاگردان ابراهیم طالبی بودند که برخلاف جریان بازی و با استفاده از تاکتیک ضدحمله موفق شدند در دقیقه ۸۰ روی یک کار ترکیبی دومین گل تیم خود را به ثمر برسانند.

توپ به دست آمده توسط مدافعان تیم سایپاشمال به هادی خدادادی رسید تا این بازیکن علی رضوان گران را صاحب توپ کند . مهاجم سابق نساجی نیز ایمان جعفراقلی را در موقعیت تک به تک با دروازبان تیم حریف قرار داد تا این بازیکن در روز تولدش با ضربه چیپ به موقع این بازیکن فرصت هرگونه عکس العمل را از وحید اصغرزاده گرفت تا نتیجه بازی ۲ بر ۰ به سود سایپاشمال شود.

گچسارانی ها که به هیچ عنوان انتظار نداشتند مقابل تیم ته جدولی سایپاشمال اینگونه تحقیر شوند همچنان به حملات خود افزودند تا اینکه در دقیقه ۹۳ بازی با گلزنی پیمان رنجبری تنها موفق شدند اختلاف گل را به حداقل برسانند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *