آموزش وردپرس
بهداد سلیمی
بهداد سلیمی

بهداد سلیمی: در لیگ خیلی چیزها را به خیلی‌ها ثابت می‌کنم

قهرمان فوق سنگین المپیک گفت: در فکر این هستم با قدرت در لیگ برتر وزنه برداری وزنه بزنم تا خیلی چیزها را به خیلی ها ثابت کنم.

هداد سلیمی درباره حضور خود در لیگ برتر وزنه برداری اظهار کرد: با توجه به این که در وضعیت تمرینی خوبی به سر می‌برم در فکر این هستم در لیگ برتر وزنه های خوبی بزنم، شکستن رکورد نیز بستگی به شرایط تمرینی و مسابقه دارد اما در کل می خواهم با قدرت در لیگ برتر حاضر شوم تا خیلی چیزها را به خیلی ها ثابت کنم.

وی ادامه داد: فعلا از هیچ تیمی پیشنهاد ندارم و اصلا معلوم نیست لیگ برتر برگزار شود یا نه چرا که من با خیلی از وزنه برداران دیگر که صحبت کردم متوجه شدم با هیچ کدام از آنها نیز در مورد قرارداد صحبتی نکرده اند.

سلیمی با بیان اینکه در نظر دارد با محمد رویانیان صحبت کند، گفت: قرار بود من با آقای رویانیان در مورد وضعیت تیم پرسپولیس حرف بزنم اما به دلیل مشغله کاری زیاد وی و شرایط پرسپولیس هنوز موفق نشدم. با این حال در اولین فرصت این کار را انجام خواهم داد تا وضعیت پرسپولیس را مشخص کنیم.

دارنده نشان طلای المپیک لندن درباره ی جلسه ای که قرار بود با حضور مسئولان قائمشهر و فدراسیون وزنه برداری برگزار شود نیز گفت: امام جمعه قائمشهر و نماینده ولی فقیه می خواستند جریان را پیگیری کنند اما با عدم استقبال و مخالفت آقای رضازاده مواجه شدند، نمی دانم موضوع کنسل شد یا نه اما تا الان هیچ خبری از طرف فدراسیون نشده و این نشان می دهد که فدراسیون درصدد حل این مشکل نیست.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *