آموزش وردپرس
001

بهره‌برداری زغال شویی البرز مرکزی در شهریور ماه/گازرسانی به ۴۰ روستای سوادکوه

قائم خبر :به گزارش سوادکوه آنلاین،عبدالجواد توحیدی در جلسه شورای اداری شهرستان که با محوریت هفته دولت و همایش توسعه شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار کرد: دولت فعلی در شرایط سختی دولت را تحویل گرفت و با مدیریت خوب دولت در عرصه داخلی و بین‌المللی، اکنون در یک فضای آرامش هستیم و دغدغه مردم در سطح جامعه از اینکه فردا چه اتفاقی خواهد افتاد، دیگر وجود ندارد.

وی به وضعیت البرز مرکزی اشاره و تصریح کرد: یکی از برندهای اصلی ما در استان و کشور، البرز مرکزی است، زغال شویی البرز مرکزی در دولت تدبیر و امید کلنگ خورد و اکنون با پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصد تا ۲۰ شهریورماه سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندار سوادکوه به دیگر کارهای انجام‌شده در دولت تدبیر و امید در شهرستان اشاره و اظهار کرد: گازرسانی به روستاهای شهرستان که نزدیک به ۴۰ روستا بود، برشمرد و

توحیدی افزود: در رابطه با چهاربانده کردن محور سوادکوه نیز، از ۸۰ کیلومتر آن، ۴۰ کیلومتر در این دولت و در طی این سه سال انجام‌شده است.

وی با اشاره به برگزاری همایش توسعه شهرستان با محوریت گردشگری خاطر نشان کرد: این همایش در ۲۵ شهریورماه، در سطح ملی برگزار خواهد شد و هدف این همایش جذب سرمایه‌گذاران، راهکارهای افزایش توقف و ماندگاری مسافران و استمداد از نیروی فکری متخصص برای شناساندن شهرستان سوادکوه به‌عنوان یک‌قطب گردشگری خواهد بود.

فرماندار سوادکوه در پایان تصریح کرد: از دیگر اهداف این همایش، ایجاد نگاه گردشگری به شهرستان با لحاظ تمامی موارد سیاسی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی، بومی و زیست‌محیطی است و خروجی حداقلی این همایش ریل‌گذاری و ایجاد بستر توسعه برای شهرستان خواهد بود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *