چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

بودجه سال ۹۶ شهرداری ساری با رقم ۵۸۴ میلیارد تومان تصویب شد

رئیس کمیسیون بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر ساری از تصویب بودجه شهرداری ساری در سال ۹۶ خبر داد.
سعید نجاریان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان این خبر، بودجه شهرداری ساری و سازمان های تابعه آن را بیش از ۵۸۴ میلیارد تومان اعلام و جزئیاتی در خصوص تصویب آن در جلسه شورای شهر ساری ارائه نمود.
نجاریان ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای شهر، بودجه شهرداری و سازمان های تابعه در سال ۹۶ مجموعاً به مبلغ ۵۸۴ میلیارد تومان است که بودجه شهرداری ۴۲۷ میلیارد تومان و بودجه سازمان های تابعه نیز ۱۵۷ میلیارد تومان خواهد بود.
وی با اشاره به افزایش اعتبارات عمرانی تاکید کرد: در سال ۹۶ تمام تمرکز بر روی اتمام پروژه های نیمه کاره شهرداری خواهد بود.
نجاریان ضمن تشکراز کوشش وافر آقای عبوری شهردار پرتلاش ساری و همکاران ایشان افزود: صددرصد بودجه شهرداری محقق گردیده و بزودی پیشنهاد متمم بودجه سال ۹۵ از سوی شهرداری به شورا ارائه خواهد شد.
رئیس کمیسسیون بودجه و حقوقی شورای شهر ساری به افزایش اعتبارات معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری در سال آتی اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت و ضرورت امورات فرهنگی و اجتماعی و ورزشی، اعتبارات این بخش را همچون سال های گذشته تقریباً ۲۰ درصد افزایش داده ایم چرا که معتقدیم امور فرهنگی همسنگ با عمران و آبادانی شهر باید با پیشرفت همراه باشد و باید نگاه ویژه ای به این مقوله بسیار مهم داشته باشیم.
نجاریان در خاتمه رشد بودجه در دوره چهارم از سال ۹۳ به ۹۴ را ۷۵ درصد، از سال ۹۴ به ۹۵ را ۲۰ درصد، از سال ۹۵ به ۹۶ را ۱۷ درصد و در کل افزایش بودجه طی سال ۹۳ به ۹۶ را ۱۴۷ درصد اعلام نمود.

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =