آموزش وردپرس
bimarestan-razi-4

بیمارستان رازی قائمشهر تا پایان سال ۹۵ تکمیل می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی از تکمیل و بهره برداری بیمارستان رازی قائمشهر تا پایان سال ۹۵ خبرداد .

قائم خبر: محمد جعفر علیزاده عصر امروز(شنبه) در بازدید از مراحل ساخت بیمارستان جدید رازی قائمشهر گفت که با تخصیص اعتبارات لازم از سوی دولت تدبیر و امید این طرح سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد : امسال ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح بیمارستان جدید رازی قائمشهر تعیین شد که تاپایان امسال تخصیص می یابد .

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : تا دو هفته آینده بیش از ۸۰ میلیاردریال از این اعتبار تخصیص می یابد .

وی پیشرفت فیزیکی ساخت بیمارستان رازی قائمشهر را بیش از ۵۰ درصد اعلام کرد و افزود : تکمیل این طرح یکی از اولویت های کاری سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی است.

علیزاده خاطرنشان کرد :تسریع روند ساخت بیمارستان رازی قائمشهر از وعده هایی است که بعد از مدتی رکود، از سال آینده شاهد خواهیم بود.

ساخت بیمارستان جدید ۲۷۵ تختخوابی رازی بر اساس نیازهای ذکر شده به عنوان مصوبه دولت قبل در سال ۱۳۸۶ در زمینی به مساحت ۲۵ هزار متر مربع در جوار ساختمان قدیمی این بیمارستان آغاز شد.

هم اکنون این طرح با صرف حدود ۲۰۰ میلیارد ریال بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن به ۳۰۰میلیارد ریال اعتبار نیاز است

bimarestan-razi

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *