آموزش وردپرس
bimarestan

بیمارستان ولیعصر،تنها مرکز فوق تخصصی جراحی قلب باز در شمال کشور

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با اشاره به انجام نخستین جراحی قرنیه چشم هفته آینده در بیمارستان منطقه ای تامین اجتماعی ولی عصر (عج) قائم‌شهر، گفت: بیمارستان‌های تامین اجتماعی استان به مراکز فوق تخصصی و جراحی‌های تخصصی مبدل می‌شود.

به گزارش قائم خبر، محمد خورشیدی ظهر امروز در دیدار مدیران تامین اجتماعی استان به مناسبت هفته تامین اجتماعی و بهزیستی، اظهار داشت: به دلیل افزایش خدمات تخصصی و فوق تخصصی جراحی‌ها، بسیاری از بیماران از استان‌های اصفهان و فارس برای عمل‌های بزرگی نظیر جراحی قلب باز هسته ای و اسکن مغزی به مازندران و بیمارستان ولی عصر (عج) قائم‌شهر مراجعه می‌کنند.

bimarestan_valiasr

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه جراحی‌های بزرگ مغز و اعصاب و قلب در بیمارستان‌های خصوصی با هزینه‌های هنگفتی انجام می‌شود، گفت: اکنون در بیمارستان تامین اجتماعی قائم‌شهر جراحی قلب باز و اسکن مغزی و بیمارستان تامین اجتماعی نکا عمل پیوند مفاصل لگن با کمترین هزینه دولتی اجرا و موفقیت آمیز صورت می‌گیرد.

خورشیدی با بیان اینکه نخستین جراحی پیوند قرنیه چشم هفته آینده توسط یک پزشک جراح مازندرانی در بیمارستان تامین اجتماعی حکمت ساری انجام می‌شود، افزود: روند مدیریت درمان استان به سمت تخصصی کردن فعالیت‌های بیمارستان‌های استان است.

 

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. با سلام. در شمال کشور چها مرکز جراحی قلب باز فعالیت می کنند که در شهرهای رشت-ساری-گرگان و قائم شهر فعال هستند. مهمترین مرکز جراحی قلب باز شمال هم مرکز قلب مازندران واقع در بلوار ارتش شهر ساری است که بنده پدربزرگم را آنجا عمل کردم. لطفا در تیتر زدن دقت کنید تا مردم به شما بی اعتماد نشوند. باید می نوشتید که تنها مرکز جراحی قلب متعلق به تامین اجتماعی تا درست بشود. ممنون از شما. احمدی از آمل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *