آموزش وردپرس
sakhteman-park-2

بی تدبیری شهرداری قائمشهر

چندین سال است گرد و غبار، ساختمان  انتهای پارک شهر را نوازش می کند و مورد بی توجهی و بی مهری مسئولین شهری قرار گرفته است.به همین دلیل ما انتقادی از شهرداری قائمشهر در سال گذشته منتشر کردیم که چرا این ساختمان بیش از یک دهه بسته است.ساختمانی که هدف از ساخت آن برپایی نمایشگاه هنری و فرهنگی و … بود اما هیچ کدام از این اهداف محقق نشده است.چند روزی است که چراغ آن روشن شده و تعدادی کارگر مشغول تعمیر و نظافت آن می باشند.با پرس و جو متوجه شداه یم که این ساختمان به بخش خصوصی که فعالیت آن فروش لوازم التحریر و کتاب های کمک آموزشی و … با برند “شهر کتاب” است ،واگذار شده که بسیار متعجب شدیم..همه ما می دانیم تعداد زیادی مغازه از این صنف در داخل شهر وجود دارد و نیاز مردم را برطرف می کند.

قائمشهر که از داشتن مکانی برای برپایی نمایشگاهای مختلف از قبیل عکس،نقاشی ، فرش ، خوشنویسی و آثار هنری دیگر در فقر به سر می برد آیا سزاوار است که شهردار این مکان را به بخش خصوصی آنهم برای فروش لوازم التحریر اجاره دهد؟!

متن مرتبط با این خبر: ساختمانی بی مصرف در قائمشهر

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۳۲ دیدگاه

 1. برعکس من با شما کاملن مخالفم . اگه از برنامه ها و اقدامات شهر کتاب قائمشهر با خبر باشی ، می بینی که نه تنها بی تدبیری نبود ، بلکه باید به هوش و ذکاوت شهردار تبریک گفت .
  بیش از ۱۰ سالِ اون مکان تبدیل شده به مکانی برای هر نوع کار غیر فرهنگی که اسم بردی .
  تنها کسی که تونست تو همین چند روز اونجارو آباد کنه همین ” برند ” شهر کتاب بوده . لطفن بدون آگاهی از چیزی انتقاد نکنین که همین باعث ضربه خوردن و ضرر ما شده.
  _____________________________________________________
  مدیر: ابتدا ورود شما به سایت خودتون رو خیر مقدم عرض میکنیم و از اینکه در مطلب انتقادی ما، نظر خود را بیان کردید بسیار متشکریم.
  آقای پناهی عزیز،تا آنجایی که از تحقیقات از شهرداری متوجه شدیم،این فروشگاه لوازم التحریر “شهر کتاب” که مغازه ی آن روبروی کوی ظرافت قرار داشت و به زودی به ساختمان داخل پارک منتقل می شود.در این فروشگاه یکسری لوازم التحریر مارک به فروش می رسید.منطقی نیست که چنین فروشگاهی در چنین ساختمانی که هدف از ساخت آن برپایی نمایشگاه است، ایجاد شود.قائمشهر از نظر داشتن فضایی برای برپایی نمایشگاه های گوناگون برای هنرمندان واقعاً فقیر است.
  در آخر خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که هدف از انتشار مطالب انتقادی این است تا شهری زیبا و آباد داشته باشیم.اگر هم نامی از شخصی عنوان شد عذرخواهی میکنیم،خدای ناکرده قصد تخریب نداشتیم،فقط خواستیم به صورت جزئی تر مطالب را برای شما بازگو کنیم.ممنون از اینکه در سایت خودتان نظر دادید.منتظر نظر بعدی شما هستیم

  • دوست عزیزی که فکر میکنی مطلب انتقادی منشر میکنی، ابتدا سعی کن اطلاعات دقیق از اون مطلب داشته باشی، بعد مطلب رو منتشر کنید. باید بگم شما در قائمشهر هیچ جایی فرهنگی تر از شهر کتاب نمیتونی پیدا کنی. شهر کتاب یه مجموعه بزرگه فرهنگیه که اسمش روشه، شهر کتاب!! که چون تو شهریه که درد بی فرهنگی توش کم نیست مجبوره که لوازمالتحریر رو جلو چشم مردم قرار بده تا به بهونه ی اون بتونه کتابهای بسیار زیادی که در شهر کتاب وجود داره رو به مردم نشون بده. واقعا نمیدونم از کتایب چبزه با فرهنگی تری هم وجود داره؟؟؟؟؟؟ در ضمن شهر کتاب مال اون آقایی که میگی نیست. در ضمن شما که حتی یک بار هم به شهر کتاب سر نزدی (چون از متن خبرت معلومه هیچ اطلاع درستی از شهر کتاب نداری) بهتر بود با فکر بیشتری خبر منشر میکردی.
   ______________________________________________________________
   مدیر: آقای حسنی عزیز،شهر کتاب خوب ، اما این ساختمان برای برپایی نمایشگاه های هنری و فرهنگی ساخته شده که معماری داخلی آن حرف بنده را تایید میکنه.توی متن هم توضیح داده شده که ما از داشتن مکانی مناسب و زیبا برای به نمایش گذاشتن آثار هنری هنرمندان قائمشهر محروم هستیم.شهرداری نباید این مکانی که با بیت المال درست شده را به بخش خصوصی اجاره دهد.
   شاید برادران روابط عمومی شهرداری قائمشهر خبر ندارند که به چه شخصی واگذار کرده اند یا شما اطلاع ندارید!!!
   متشکرم از اینکه نظر خود را عنوان کردید

 2. دوست عزیز مدیر سایت…وتقعت برای شما متاسف هستم که ندانسته مطلبی را بر روی خروجی سایت میگذارید
  شما که ادعای کار فرهنگی میکنید ولی تا الان دراین ۴سال به شهر کتاب نیامده اید تا ببینید شهر کتاب است یا لوازم التحریر
  ___________________________________________________________
  مدیر: سلام عرض میکنم خدمت دوست عزیزم آقای زاوش محمدی
  توجه شما را به چند تا عکس در مورد فعالیت عمده این فروشگاه جلب میکنم:

  http://upload7.ir/images/22905424840443811846.jpg

  http://upload7.ir/images/79551491818739448976.jpg

  لطفا نظرات دیگر را هم بخوانید.ممنون

 3. من بعنوان یکی از مشتریای شهر کتاب به شدت از اینکه شهر کتاب به اونجا منتقل شد انتقاد دارم…و حق رو به این مطلب میدم..به اندازه ی کافی داخل خود شهر اینجور مغازه ها وجود داره… قائمشهر نیاز به شهر کتاب داره. ولی اصلا از جایی که الان قراره بره راضی نیستم.
  به نظر منم اگر این ساختمان بعنوان گالری کارایی داشته باشه خیلی بهتر از شهر کتابه….
  تا جایی که من اطلاع دارم چند سال پیش انجمن خوشنویسان پیشنهاد داده بود که این مکان به انجمن خوشنویسان داده بشه ولی موافقت نشد..حالا نمیدونم چطور با فروش لوازم التحریر موافقت شد!!!!!!!!!

 4. واقعا خیلی جالبه.. وقتی ما حتی اطلاع دقیق از چیزی نداریم میام راجع به اون حرق میزنیم هیچ..نشر هم میدم نظرمونٌ..آقای ادمین ..شهر کتاب یه محیط فرهنگیه و یکی از نشانه های پیشرفت فرهنگی شهره .. فعالیت گسترده ای هم تو زمینه فرهنگی داره..یکش برگزاری نقد های ادبی و … شهرکتاب در حال تعطیلی بود و این تصمیم شهردار بود که واسه جولوگیری از این اتفاق (فاجعه ) اون ساختمون که همه فعالیت ها غیر فرهنگی توش انجام میشد تبدیل به ۱ مکان فرهنگی شده… به چی داری اعتراض میکنی؟؟ بعنی واقعا تعریفتون از شهر کتاب ۱ جایی که لوازم تحریر مارک دار میفروشن… نه عزیزم در کنار هم فعالیت های دیگه فرهنگی لوازم تحریر هم میفروشن….
  ——————————————————–
  مدیر: سلام به دوست عزیزی که با دو نام مختلف و یک آی پی نظر میدی.هر سه نظر شما تایید شد.حرف شما درست،شهر کتاب فرهنگیه،اما موضوع بحث ما سر این نیست که شهر کتاب فرهنگی هست یا نیست!!!اگر نظرات قبلی را پیگیری کنید متوجه عرض بنده می شوید.

  • اولا که فکر کردم ارسال نشده…من فکر میکنم موضع شما انتقادی نیست بلکه تخریبیه..مشکلتون با شخصه… اینجا ۱ محیط فرهنگیه …نمایشگاه رو شما از کجا اوردین نمیدونم ولی بعد از این همه مدت که بلا استفاده بود این بهترین تصمیمی بود که میشد راجعبش گرفت.. به هر حال ۱ محیط فرهنگی براش تعریف شد…شهرداری هم با قیمت خیلی پایین اونجا رو در اختیار شهر کتاب قرار داده… دلیلشم جلوگیری از تعطیلی همچین مرکزی بوده..
   _______________________________________________________
   مدیر: اگر فکر کردید ارسال نشد، نام خود را تغییر می دادید ارسال میشد؟!دوست عزیز تمامی نظرات چه موافق چه مخالف در سایت تایید می شود.
   آقای فلاح،شاید شما از مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی ندارید.به شما حق میدهیم که اشتباه قضاوت کنید.اما بدانید که طی مصوبات گذشته، این مکان نگارخانه تعریف شده است.شهرداری با این حرکت،شهر فروشی کرده و از کلمه کتاب این فروشگاه استفاده کرده و آن را به فروشگاهی اجاره داده است که این خلاف قانون و مصوبات شورای شهر می باشد.

   • شهر کتاب به علت مشکلات مالی در حال تعطیلی بود.. و کمک به این نهاد جلوگیری از تعطیلی معنی شهر فروشی میده؟؟ مصوبات شورای شهر؟؟ من در صورتی این حق بهتون میدم که اونجا رو از یه نهاد مردمی گرفته باشن و به بخش خوصوصی داده باشن… الان اتقاقی که افتاده اینه که ۱ محیط بی مصرف تبدیل به ۱ محیط کارا شده .. این پیشرقته نه شهر فروشی!!!
    _______________________________________________________
    مدیر: انجمن خوشنویسان قائمشهر حرف های زیادی در این خصوص دارند.چرا این مکان به انجمن خوشنویسان برای برپایی نمایشگاه ندادند؟!!!این انجمن برای برپایی نمایشگاه باید به اطراف قائمشهر برود!

    • من که تاکید کردم ..مشکل شما شخصیه… اما توصیه میکنم راجع به فعالیت های شهر کتاب یه اطلاعاتی کسب کنید…میتونین ۱ نظر سنجی بذارین .. از مردم بپرسین. . فکر میکنم همین الان هم نظرات نشوندهنده نظر عموم باشه…

  • باید بگم که جای فرهنگی و پیشرفت شهر تو محیطی مثل پارک شهر نیست…حد اقل با وضع موجودی که الان شاهدش هستیم.

 5. واقعا خیلی جالبه.. وقتی ما حتی اطلاع دقیق از چیزی نداریم میام راجع به اون حرق میزنیم هیچ..نشر هم میدم نظرمونٌ..آقای ادمین ..شهر کتاب یه محیط فرهنگیه و یکی از نشانه های پیشرفت فرهنگی شهره .. فعالیت گسترده ای هم تو زمینه فرهنگی داره..یکش برگزاری نقد های ادبی و … شهرکتاب در حال تعطیلی بود و این تصمیم شهردار بود که واسه جولوگیری از این اتفاق (فاجعه ) اون ساختمون که همه فعالیت ها غیر فرهنگی توش انجام میشد تبدیل به ۱ مکان فرهنگی شده… به چی داری اعتراض میکنی؟؟ بعنی واقعا تعریفتون از شهر کتاب ۱ جایی که لوازم تحریر مارک دار میفروشن… نه عزیزم در کنار هم فعالیت های دیگه فرهنگی لوازم تحریر هم میفروشن….

 6. میشه به بنده و بقیه دوستان بگید آخرین ننایشگاه که اونجا برگزار شد چه موقع بوده؟؟؟!!
  __________________________________________________________________
  مدیر: هیچ نمایشگاهی برگزار نشد و ما به همین دلیل در گذشته از این موضوع انتقاد کردیم.
  لینک: http://0123news.com/?p=428
  اما با کمکی فکر میشد از این مکان استفاده درست کرد

 7. این خوبه که سعی در پیشرفت و بهبود شهر دارین اما ، این کار شما منو یاد اون داستانی میندازه که یکی نشسته بود روی یه شاخه درختی و داشت با اره ، اون شاخرو از پشت خودش قطع میکرد.پرسیدن چه میکنی ، گفت هرس !!!
  یا مثال دوستی خاله خرسه و هزار تا مثال دیگه که خدارو شکر در زبان شیرین فارسی این طنازی ها کم نیست که اگر یک بار حضور پیدا میکردی تو جلسات نقد ادب و شعر فارسی و امثال و … هم اینا برات آشنا میشد و هم این مطلبو نمیزدی.
  اگر میبینی الان به مطلبی که گذاشتی انتقاد شده ، برا اینه که واقعن اینطور نیست که فکر میکنی و اشتباهی رخ داده که البته امیدوارم از جانب شما نبوده باشه و اطلاعات غلط داده باشن .
  گذاشتن دو تا عکس چیزو ثابت نمیکنه .من میتونم یک هارد اکسترنال کامل از فعالیت های فرهنگی شهر کتاب از قبیل برگزاری نمیشگاه ، فروش آثار هنری به نفع سازمان های ان جی او ، برگزاری جلسات متعدد در زمینه های علمی و فرهنگی و هنری و… بدم بهتون که تو اوقات بیکاری نگاه کنید و لذت ببرین و ناراحت باشین از اینکه کاش زودتر آشنا میشدم و حضور داشتم .
  هر مکان فرهنگی تو جامعه ما نیاز داره برا زنده موندن به مسائل اقتصادی فکر کنه که بی شک کار درستیه اما ، این اصل و همه ی شهر کتاب نیست . من شماره دعوت میکنم یک روز تشریف بیارین و تو جلسات متعددی که حتمن به درد شما میخوره شرکت کنید تا شما هم مثل من نه تنها که ناراحت ، بلکه راضی هم باشید از اینکه شهر کتاب از شهر ما نرفت و قول میدم تو همین سایت هم از شهردار ، فرماندار و اعضای شورای شهر تشکر میکنید .
  ————————————————————–
  مدیر: شاید شما از مصوبات شورای شهر و شهرداری آگاهی ندارید.به شما حق میدهیم که اشتباه قضاوت کنید.اما بدانید که طی مصوبات گذشته، این مکان نگارخانه تعریف شده است.شهرداری با این حرکت،شهر فروشی کرده و از کلمه کتاب این فروشگاه استفاده کرده و آن را به فروشگاهی اجاره داده است که این خلاف قانون و مصوبات شورای شهر می باشد و این انتقاد را هم به شهرداری اعلام کردیم.

 8. با سلام خدمت دوست عزیزی که این مطلب رو گذاشتن ولی ای کاش یه سر به طبقه پایین شهر کتاب هم میزدن تا نگن لوازم التحریر فروشی بوده.هدف اصلی شهر کتاب، کتاب فروشی بوده ولی با پایین بودن فرهنگ کتابخوانی شهرمون در کنار کتاب فروشی لوازم التحریر هم میفروختن تا بتونن از پس هزینه ها بر بیان ولی از شش ماه گذشته به علت بالا رفتن هزینه ها مجبور شدن کم کم تعطیلش کنن.نظر شخصی بنده اینه که شهر کتاب یکی از قطب های فرهنگی شهره و مسئولین نباید بزارن تعطیل بشه و با توجه به اینکه اون ساختمون ۱۰ سال افتاده بود و اگه به شهر کتاب واگذار نمیشد ده ها سال دیگه هم همینطور خاک میخورد پس این یه حرکت تقریبا خوبیه.

 9. دوست من یا تو نمیدونی شهر کتاب چیه و چه هدفی را در سراسر کشور دنبال میکنه یا کار فرهنگی را نمیدونی…من شما را دعوت میکنم به شعب دیگه شهر کتاب سری بزنی و ببینی…
  شما که تا الان یک صفحه کتاب باز نکردی ۱ کاری فرهنگی نکردی پس لطفا درباره کار فرهنگی حرفی نزن
  —————————————————-
  مدیر: آقای زاوش محمدی، شما همچنان بر روی حرف خود هستید بدون اینکه متوجه شوید منظور ما چیست.کسایی که باید متوجه میشدن شدن،دیگه نیازی به بحث نیست.
  از گفتار شما پیداست که خیلی کتاب خوندی و کار فرهنگی انجام دادی!!!موفق باشید

 10. بعدشم مصوبات شورا را خدا بیامرزه…شورایی که دیدیم چه گلی به سر این شهر زد…بعدشم من که میدونم از کجا داری خط میگیری…برو بهشون بگو به قول آقای احمدی نژاد آب را بریزن همونجایی که سوخته
  _________________________________________________
  مدیر: خوشبختانه ما تا حالا از شخصی کمک مالی نگرفته ایم که بخواهیم از آن شخص دفاع کنیم و این سایت هم با هزینه شخصی و با تعدادی جوان که عاشق شهرشان هستند ، اداره می شود و این اجازه را میدهیم تا هر شخص دیگری مطالب خود را در این سایت منتشر کند(انتقاد سازنده و نه تخریبی).به امید روزی بهتر که همه مسئولین انتقاد پذیر باشند.

 11. واقعا ادبیاتت ومنطقت مثل همون احمدى نژاد
  ______________________________________________________________
  مدیر: آقای برزگر لطفاً به شخصی توهین نکنید،ممنون از نظرتون

 12. به نظر من شهر کتاب فقط یک مغازه ی لوازم التحریر نیست بلکه یک قطب فرهنگی شهره و نباید تعطیل بشه ولی انتقالش به پارک شهر اشتباهه باید به ک مغازه ای در سطح شهر منتقل بشه
  شهرداری هم اگه به فکر اون ساختمون توی پارکه بهتره اونجارو تبدیل به نمایشگاه کنه
  البته فکر نکنم شهرداری به فکر اونجا باشه چون چندین ساله بلا استفادست. شاید شهر کتابی ها می خواستن با یه تیر دوتا نشون بزنن.
  ۱- شهر کتاب تعطیل نشه ۲- از اون ساختمون استفاده ی مثبتی بشه

  شاید خود مسئولان شهرکتاب به شهرداری پیشنهاد دادند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. با سلام اگر قراره دولت یا سازمان دولتی یا هر ارگان خصوصی فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در یک جامعه نهادینه کنه باید هزینه کنه نه اینکه کتاب بفروشه!!!!!!!!!!!

 14. جناب مدیر سایت که انقدر دم از فرهنگ و اشاعه فرهنگ می زنی، شما اگه اهل فرهنگ و کتاب بودی اصلا نیازی نبود که اینجا تو نظرات کسی به شما “شهر کتاب” رو معرفی کنه! همه ی شهر کتاب اون عکسایی که شما آپلود کردی نیست! همین عکسا نشون میده شما اهل فرهنگ و کتاب نیستی که تا حالا پاتون به طبقه ی پایین این فروشگاه نرسیده! با این مطالب و عکس ها بیشتر از این خودتون رو زیر سوال نبرید، چون “شهر کتاب” کاملا برای اهالی فرهنگ، کتاب، هنر و کارهای فرهنگی معرفی شده است و نیاز به توضیحات بی پایه و اساس شما نداره. شما هم اگه یه روزی خواستی بیشتر بدونی به این سایت سر بزن.
  http://www.bookcity.org/default.aspx

 15. عزیزان همشهری.وقتی ما نمیتونیم تو یک شهر با نظرات مخالف و موافق هم کنار بیایم چه انتظاری از مسئولین استانی و بطبع کشوری داریم؟برای همینه که مازندران و قائمشهر هیچوقت مسئول درست و حسابی به خودش ندیده.چون ما خواستیم ما کردیم و ما این اجازه رو بهشون دادیم چون با خودمون هم نمیسازیم.خواهش میکنم اگر انتقادی هست خیلی بهتر و محترمانه تر عنوان بشه.بالاخره یکی راضیه یکی ناراضی.نه حرف من میتونه حکم به تخلیه اونجا بده و نه حرف شما.من چندان مشتری شهر کتاب نبودم بجز کمتر از ۱۰ بار.تمام کتابهای لازم رو متاسفانه از بازار کتاب تهران تو انقلاب یا نمایشگاه های کتاب تهیه کردم که حتی اونجاها هم کتابهای مورد نظر من رو نداشت و بسختی تو اینترنت موفق کتابهای زبان اصلی رو میتونم تهیه کنم(این ضعف در همه جای ایران هست که موضوع بحث نیست)..ولی از اینکه ساختمان مورد نظر که برای یک کار دیگه ای در نظر گرفته شده بود والان کاربریش عوض شده کمی جای تامل داره.شهر کتاب هم باید در این شهر نفس بکشه و جایی برای ارائه خدمات داشته باشه. دوستانی که مخالف هستند فکر میکنم منظورشون اینه که چرا به بخش خصوصی واگذار شده.با شهر کتاب که خصومتی ندارند.این بخش ساخته شده بود برای مسائل دیگه.به نظرم کمکاری از انجمن خوش نویسان و متولی برگزاری نمایشگاه های نقاشی و ….. هست که باعث شده شهرداری امروز این تصمیم رو بگیره.با شناختی که از شهردار داریم بعید میدونم که اگر انجمن و یا …. مصرانه پای بحث میموند این اتفاق میوفتاد.در هر صورت باز هم جای شکر داره که تبدیل نشد به رستوران و کافی شاپ و …. باز یک کار فرهنگی داره توش صورت میگیره.بنظرم اگر خود شهر کتاب بیاد تابلوها و اثرات هنرمندان قائمشهری رو کنار محصولات فرهنگی دیگه ارائه کنه هم نمایشگاهی برپا کرده هم به فروش اثرات هنری کمک کرده و هم مشتریهای خودش رو دوبرابر کرده.

 16. ادمین گرامی به نظر من هم شما در نشر اخبار کمی صراحت لحجه دارید.همین باعث شده این همه کامتهای تند درج بشه و البته که بی انصافیه ظرفیت بالای شما رو ندیده بگیرم وقتی میبینم کامنتها حذف نمیشه.اما فکر میکنم اخبار رو باید کمی پخته تر و با ویرایشی بهتر ارائه بدی.بدون شک هدف شما جز دلسوزی نیست و مطمئنا کسانی که به سایت شما سر میزنند به دنبال اخبار شهر خودشون هستند و این یعنی همه عاشق پیشرفت و توسعه شهرمون هستیم و اتفاقات درون این شهر برای ما مهمه.بنابراین از اونجایی که شما لطف میکنی و اخبار این شهر رو بدون کمک مالی و خط گرفتن از کسی(به گفته خودتون) و با هزینه شخصی و بزرگترین سرمایه یعنی وقت خودت تو این سایت منتشر میکنی،لازمه که کمی حرفه ای تر و پخته تر عمل کنی.اخبارت از روی دلسوزی بود و نگرانی اما متن خبر برای یک وبلاگ شخصی خوبه نه اینجا که همه جور افکاری ازش بازدید میکنند.باید طوری ارائه کنی که جهت دار و اعتراضی مستقیم نباشه.اعتراضی اما خفیف.ببخشید که در مقام پند و اندرز ظاهر شدم.من هم مثل شما.

 17. واااااا پس محل دائمی نمایشگاه چیه؟ کجاش فقر محسوب میشه؟
  ____________________________________________________
  مدیر: سلام خدمت آقای حسینی عزیز
  نمایشگاه قائمشهر محیط بزرگی هست و هزینه اجاره آن بسیار زیاد می باشد و هنرمندان قائمشهر برای نمایش آثار دست خود ، قادر به اجاره این مکان نیستند.

 18. شما میگین جایی برای برگزاری نمایشگاه مثلا خوشنویسان وجود نداره
  حرف شما درست خوب همین رو از شهردار بخواهید اما اینکه بگین چرا فضایی به کتاب داده شده به نظر من منطقی نیست..یاده خاطره ای افتادم که تو جلسه فرهنگیان چند نفر اعتراض داشتند که چرا حقوق فلان قشر از ما باید بیشتر باشه ..یکی اون میون گفت نگید چرا فلانی بیشتر میگیره بگین چرا ما کم میگیریم..
  حالا بجای پریدن به هم بهتر سوال از شهرداری درست طرح بشه
  آیا این مکان تو مصوبه برای برگزاری نمایشگاه های هنری تصویب شد؟
  اگر بله پس چرا بگفته دوستان تحویل داده نشو و اگر خیر پس چرا مکانی دم دست و کم هزینه در شهر برای برگزاری نمایشگاه های هنری وجود ندارد؟؟

 19. مثل اینکه هرکی دوستاش جمع شن pm بدن کارها درست می شه با شعور مردم بازی نکنید !۴ تا دخترو پسر تو اونجا چه کار فرهنگی میکنن؟کدوم کتاب؟چه ضرورتیه؟پارتی مرادی کلفته!

 20. به نظر من شهر کتاب باید در هر شهری وجود داشته باشه و فعال باشه اما مکانش هم مهمه(نظر شخصی من جایگاه اولش، چهارراه فرهنگ بهترین بود). شهر کتاب ما انتهای پارک جایی که اکثرا افراد کم سن و سال و معتاد حضور دارن، من به شخصه تا قبل از اینکه شهر کتاب به پارک منتقل بشه دو بار اونجا رفتم و بعد از اینکه شهر کتاب به پارک منتقل شد فقط یک بار رفتم که سه تا کتاب میخواستم که متاسفانه هیچ کدوم از کتاب ها رو نداشتند واین ضعف شهر کتاب می باشد. با مدیر سایت موافقم چیزی که برای بیت المال برای همه ی مردم پس نباید این مکان رو به بخش خصوصی اجاره می دادند شهر ما واقعا خیلی هنرمند داره چه از خطاطی گرفته تا نقاشی و کارهای دستی و … که متاسفانه جایی برای ارائه آثار هنرمندان وجود نداره.
  سال گذشته(۱۳۹۲) یک نمایشگاهی شرکت کردم که آثار هنرمندان بزرگ بود و مکان اجرای آن پارکینگ یکی از خیرین بود و اکثر بازدید کنندگان از جای جای مازندران اومده بودن و واقعا این یک ضعف برای شهر ما محسوب می شود. به امید روزی هم شهر ما و هم کشور ما در تمامی عرصه ها و مخصوصا عرصه ی فرنگی و هنری پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

 21. بادرودو سلام به همه ی همشهریهای خوبم ، خیلی خوشحال شدم از اینکه میبینم نصبت به رویدادهای شهر مان حساس هستید، میشه گفت همه نظرها یه جورهایی سازنده بود من سعی کردم همه را بخوانم ، تا بدانم دوستانم چگونه فکر میکنم و چطور افکارشان را با دیگران به اشتراک میگذارند. از مدیر محترم متشکرم که این فرصت را به بنده داده است .
  اگر نظر مرا بخواهید ، نفس عمل خوب است واگذاری یک مکان بلا استفاده که درحال تخریب بوده است اکنون چراغش روشن میشود، و کار فرهنگی در آن صورت میگیرد (شروع خوبیست) میتوان را جب سال اینده آن برنامه ریزی بهتری داشت یا حتی همکاری مناسبی با همین موسسه صورت گیرد دوستان اشارات خوبی داشتند.خوب ، مدیریت شهری به سمت خصوصی سازی حرکت میکند.من سالیان گذشته که آنجا کتابخانه عمومی شهر ،امفی تئاتر و… موارد کاربری دیگر داشت چند بار مراجعه داشتم ، همچنین از شهر کتاب هم زمانیکه در چهار راه فرهنگ طبقه دوم مستقر بود دیدن کردم (البته اگر همان موسسه باشد)
  عزیزان بسیار به نکات خوبی اشاره داشتند ؛ نمیخواهم تکرار ی مطلبی را بنویسم و وقت دوستان را بگیرم .فقط یک نکته را ضروری میبینم بهش اشاره کنم، با تعصب کور از چیزی دفاع نکنید و نگران آن نباشید که کسی از شما ، یا راجب چیزی که شما به آن علاقه دارید انتقاد کند. انتقاد همیشه خوب است حتی مخربش ، سعت صدر داشته باشید و با منطق پاسخ دهید .
  اولین مزیتش نزدیکی دوستان به یکدیگر است و سازندگیست ، از همه ی شما متشکرم و ارزوی سلامتی وتوفیق برایتان میکنم اگر اشتباهی در مطالب من دیدید؛ به بزرگواریتان بنده حقیر را ببخشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *