آموزش وردپرس

تاخیر بحث برانگیز یک ساعته دراجرای نمایش به طرف حرم درسالن حر

قائم خبر -عباس ناساری-اجرای نمایش به طرف حرم که در سالن حر شهرستان قائمشهربرگزارگردید با یک ساعت تاخیر کار خود را آغاز کرد.

آقای رشید بابازاده که خودازهنرمندان وپیشکسوتان استان مازندران هستند پیرامون این اتفاق چنین پاسخ دادند : درواقع باید متذکرشوم که این نمایش اصلا مجوز اجرا نداشت وما به لحاظ احترام به این نهاد ارزشی وانسانی ، اجازه اجرا را صادرکردیم .

رشیدبابازاده درادامه افزود : ولی امروز که بعنوان یکی از مسولین درشورای نظازت ادره ارشاد اسلامی این شهرستان برای مشاهده نمایش این گروه در این سالن حاضرشدم ازتاخیر یکساعته آنها برای اجرا بسیارناراضی هستم چرا که معتقدم به حاضرین در این سالن بی حرمتی شده است . ما هرچه داریم ازاین مردم داریم پس نمی بایستی بخاطر رئیس ادراه ارشاد ویا فرضا فرماندارو… ( که آنها وجود خودرا وقف این مردم می کنند وخادم مردم هستند ) ، از مردم قافل شویم .

وی درخاتمه اشاره داشت : باید این فرهنگ درنزد ما مسئولان وهنرمندان جا بیافتد که ما هرچه داریم ازاین مردم است وباید به آنها وبه وقت آنها احترام گذاشت .

باید اشاره شود که مهمانی بزرگی نیز در میان تماشاگران حاضر درسالن (حر) حضورداشت که بامتانت تمام منتظر آغاز اجرای نمایش بود واین شخصیت کسی نبود جز مهدی ابراهیمی ( ریاست محترم شورای اسلامی قائم شهر ) .

DSC_8909 + DSC_8912+ DSC_8921 + DSC_8922 + DSC_8932 + DSC_8917 + DSC_8920 + DSC_8923 + DSC_8926 + DSC_8939 + DSC_8942 + DSC_8945 +

همچنین ببینید

photo_2017-08-12_07-30-00

تجلیل مسئولان و خبرنگاران قائمشهری از خبرنگار پیشکسوت

عصر روز یکشنبه مورخ ۲۲ مرداد سال جاری مراسمی به مناسبت تجلیل از زحمات نیم …

یک دیدگاه

 1. بعد از شصت دقیقه تاخیر در اجرای نمایش “به طرف حرم” مخاطب و تماشاگران که بیشتر آنها را معلولین ذهنی تشکیل داده بود،تشنه ی نمایشی بی نقص و بی عیبی بودند که این حس به وجود نیامد و فقط مخاطب را از نمایش پس می زد
  حضور معلولین گرم تر از مسئولین بود و از برای ما این عمل و طبع هنردوستانه ی معلولین بسیارمقدس بشمار می آمد.
  نمایشی که موضوع،وبال و همراه آنست از دقدقه های ذهنی نویسنده خوانده می شود.
  صفری کارگردان و نویسنده این اثر،متاسفانه در القا و پرداخت موضوع و حرف ها و دیالوگ ها مبتدیانه دست به این عمل زده است و این ذهنیت ها را دگرگون کرد.دگرگونی ای که بی ثمر بود و نه شاخه برگی برای پرداخت و رشد آن.
  او در نگارش این متن بسیار ضعیف عمل کرده است و از زبانی بکار گرفت که نمایش را از ابتدا تا انتهای آن را می توان یک اجرای دبیرستانی خلاصه کرد.
  ضعف در بازی ها بسیار احساس و دیده می شد،خطا در بازی بازیگران قابل توصیف نبود و هیچ جایی برای نقد آن وجود ندارد و بحثی در مورد آن گرفته نمی شود…”همه خوبند اما نه برای همه کار”
  از نور پردازی و طراحی صحنه و نوشته ای که به طرف حرم باید نشان میداد و هیچ فلش و نشانه ای نداشت حرفی زده نمی شود.
  هر کسی را یهر کاری ساختند،به امید اینکه هنرمندان جوان مان به درستی دست به عمل می زدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *