آموزش وردپرس
adyani-alipoor

تاخیر در تبلیغات دو کاندیدای مجلس به احترام مهرداد اولادی

قائم خبر:آغاز تبلیغات نامزدها در قائمشهر به خاطر همزمان شدن با تشییع پیکر مرحوم مهرداد اولادی فوتبالیست مطرح کشور با تاخیر همراه بوده است .

بر اساس قانون انتخابات ، تبلیغات انتخاباتی نامزدها از ساعت هشت صبح دوم اردیبهشت آغاز شد و تا ساعت هشت صبح نهم اردیبهشت ادامه می یابد.

دو نامزد راه یافته به مرحله دوم در حوزه انتخابیه قائمشهر و هواداران آنان به احترام فوتبالیست با اخلاق شهرشان با وجود ورود به محدوده قانونی تبلیغات انتخاباتی ، هیچگونه تبلیغاتی تا غروب پنج شنبه انجام ندادند.

فعالیت تبلیغاتی هواداران نامزدهای این حوزه انتخابیه در فضای مجازی و رسانه ای نیز از دو روز پیش تاکنون تحت تاثیر مرگ مرحوم اولادی قرار گرفت و تقریبا به حالت تعطیل در آمد.

معاون فرماندار قائمشهر نیز امروز در گفت و گو با خبرنگاران ااز آغاز تبلیغات دونامزد مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه به صورت بسیار آرام خبر داد.

ایمان پویامهر پیش بینی کرد که در ساعات و روزهای آینده چهره شهرها و روستاهای پنج شهرستان این حوزه انتخابیه رنگ و بوی انتخاباتی به خود بگیرد.

معاون فرماندار قائمشهر گفت : در تمامی شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه شهرداران و دهیاران مکان های مشخصی را برای نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزدها در نظر گرفتند که لازم است نامزدها و هواداران آنان این مورد را به طور کامل رعایت کنند.

حوزه انتخابیه قائمشهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی دو کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد که تکلیف یک کرسی آن در مرحله اول مشخص شد.

عبدالله رضیان در مرحله اول با کسب ۶۲ هزار و ۱۹۲ رای از مجموع ۲۳۶ هزار و ۴۱۷ رای ماخوذه منتخب مردم این حوزه انتخابیه در مجلس دهم شد و سید علی ادیانی راد به همراه کمال علیپور خنکداری به مرحله دوم راه یافتند.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *