آموزش وردپرس
adyani-alipoor

تاخیر در تبلیغات دو کاندیدای مجلس به احترام مهرداد اولادی

قائم خبر:آغاز تبلیغات نامزدها در قائمشهر به خاطر همزمان شدن با تشییع پیکر مرحوم مهرداد اولادی فوتبالیست مطرح کشور با تاخیر همراه بوده است .

بر اساس قانون انتخابات ، تبلیغات انتخاباتی نامزدها از ساعت هشت صبح دوم اردیبهشت آغاز شد و تا ساعت هشت صبح نهم اردیبهشت ادامه می یابد.

دو نامزد راه یافته به مرحله دوم در حوزه انتخابیه قائمشهر و هواداران آنان به احترام فوتبالیست با اخلاق شهرشان با وجود ورود به محدوده قانونی تبلیغات انتخاباتی ، هیچگونه تبلیغاتی تا غروب پنج شنبه انجام ندادند.

فعالیت تبلیغاتی هواداران نامزدهای این حوزه انتخابیه در فضای مجازی و رسانه ای نیز از دو روز پیش تاکنون تحت تاثیر مرگ مرحوم اولادی قرار گرفت و تقریبا به حالت تعطیل در آمد.

معاون فرماندار قائمشهر نیز امروز در گفت و گو با خبرنگاران ااز آغاز تبلیغات دونامزد مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه به صورت بسیار آرام خبر داد.

ایمان پویامهر پیش بینی کرد که در ساعات و روزهای آینده چهره شهرها و روستاهای پنج شهرستان این حوزه انتخابیه رنگ و بوی انتخاباتی به خود بگیرد.

معاون فرماندار قائمشهر گفت : در تمامی شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه شهرداران و دهیاران مکان های مشخصی را برای نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزدها در نظر گرفتند که لازم است نامزدها و هواداران آنان این مورد را به طور کامل رعایت کنند.

حوزه انتخابیه قائمشهر ، جویبار ، سوادکوه ، سیمرغ و سوادکوه شمالی دو کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد که تکلیف یک کرسی آن در مرحله اول مشخص شد.

عبدالله رضیان در مرحله اول با کسب ۶۲ هزار و ۱۹۲ رای از مجموع ۲۳۶ هزار و ۴۱۷ رای ماخوذه منتخب مردم این حوزه انتخابیه در مجلس دهم شد و سید علی ادیانی راد به همراه کمال علیپور خنکداری به مرحله دوم راه یافتند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *