آموزش وردپرس
parking-tabaghati-11

تاخیر در ساخت پارکینگ طبقاتی

حدود یک سال است که از مسکوت ماندن پروژه پارکینگ طبقاتی ابتدای خیابان تهران  قائمشهر می گذرد. این پارگینگ که روبروی پاساژ رنجبر قرار دارد حدود ۶۰ خودرو ظرفیت داشت  و می توانست تا حدودی مشکلات کسبه و خریداران ابتدای خیابان تهران را رفع کند.قرار بود در این مکان پارکینگ طبقاتی احداث شود تا ظرفیت پارکینگ افزایش یابد. اما متاسفانه درب آن قفل وکارگاه حدود یک سال است که بلا تکلیف رها شده.

شنیده ها حکایت از آن دارد که اختلافی بین سرمایه گذار با شهرداری ومالکینی که باید ملک جایگزین تجاری دریافت کنند رخ داده ،امیدواریم هرچه زودتر مشکل این مکان رفع شود تا مقداری از معضل کمبود پارکینگ درقائمشهر کم شود. درغیر اینصورت از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرمایید ما را مس کنید!!

parking-tabaghati-12

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۵ دیدگاه

 1. ای آقا. شما هم دلتون خوشه ها بزرگترین مرکز خرید شمال کشور (به قول خودشون) اونجا افتاده و داره خاک میخوره. کی به پارکینگ طبقاتی اهمیت میده؟
  اینم اول که رفتن شروع کنند گفتند شش طبقه است. حالا……………..؟؟؟

  ضمنا به پروژه های دیگه مثل مروارید شمال(بازار درحال ساخت جنب سیاهرود) و ساختمان درحال ساخت جنب استادیوم وطنی و خود استادیوم و مرکز خرید هیرادسنتر(بعداز شمشیری روبروی قنادی خورشید) اطلاع رسانی کنید…

  راستی تو یه سایت خوندم قراره کل میدون طالقانی بر زیر زمین یعنی بشه یه چهارراه زیرزمینی تازه نوشته بود قراره تا سه ماه دیگه شروع بشه و۲٫۵ سال طول می کشه.

  قضیه اش چیه؟

 2. کاش این کار رو نمیکردند چون کلی از مساحت بابت دور زدن ماشین به دیگر طبقات از بین میرود. در این زمین کوچک نصف فضا برای تردد ماشین ،نصف دیگر برای پارک میباشد .این همه هزینه برای بالا بردن ظرفیت ۴۰ الی۵۰ تا ماشین

 3. قائمشهری ریکا

  شهردار ما تصمیمات انفجاری میگیره و با اینکه همه کارشناسان مربوطه شهرسازی واستانداری مخالفت میکنن باز با حمایت های بعضی های پشت پرده ناکارشناس کارش رو به انجام میرساند ویا وسط های کار تازه متوجه میشود که نظرش اشتباه بوده مثل پارکینگ پشت استادیوم وطنی که سالها بلا استفاده مونده…! و پارکینگ خ تهران و ساختمان نگین… راستی آقایان این آبروریزی که بدون مدیریت شهری بر پیشانی شهر درست کردن چجوری میخان پاک کنن!
  کلا شهر قائمشهر آزمایشگاه مدیران بی تجربه است

 4. فکر کنم اونجا قبلا حمام قدیمی بوده؟

 5. قائمشهر خوب می شه///دست به دست هم باید درستش کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *