آموزش وردپرس
efteta

تجلیل از مقام سرلشگر خلبان شهید مهدوی در قائم شهر

آئین کلنگ زنی المان سرلشگر خلبان شهید جعفر مهدوی با حضور جمع کثیری از مقامات و مسئولین شهرستانی در ابتدای پل تلار برگزار شد.

قائم خبر :

در آخرین روز از ماه مبارک رمضان،مراسم کلنگ زنی طراحی و نصب المان شهید سرلشگر مهدوی با حضور آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر،مهندس محمدی فرماندار قائم شهر ،مهندس رحیمی ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان، مهندس میرزائی کوتنائی ریاست و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر ،مهندس رحیمی شهردار قائم شهر، مدیران و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و اصحاب رسانه و خبرنگاران در ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۵ تیر ماه برگزار شد.

DSC_6822-3

در این مراسم ابتدا مهندس میرزائی ریاست محترم شورای اسلامی شهر در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از حضور همه مسئولین و مدعوین حاضر در این مراسم از حمایتهای بی شائبه امام جمعه محبوب شهر تشکر کرد و افزود: اقداماتی از این دست در حقیقت گرامیداشت یاد و خاطره رشادتها و دلاوریهای دلاورمردان عرصه های ایمان و شهادت است که به نسلها ی حاضر و آینده شرح دلاورمردیهای این عزیزان بازگو خواهد شد.

DSC_6817-4

میرزائی اعتبار تخصیصی برای این پروژه را بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این المان با ابعاد ۶*۶ متر بصورت پی و با ارتفاع سازه ای بیش از ۶ و نیم متر طول از کف از فاصله بسیار دور قابل رویت بوده و چنین اقدام تحسین برانگیزی قابل ستایش است.

DSC_6810-5

در ادامه حضرت آیت الله معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ضمن اعلام آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین و با تشکر از اعضای شورای اسلامی در جهت اهتمام به اجرای اقدامات فرهنگی ،مضافا” از فعالیتهای مختلف شهرداری قائم شهر و در راس آن مهندس رحیمی شهردار پر انرژی این شهر قدردانی نمود.

DSC_6822-3

 DSC_6733-11

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *