آموزش وردپرس
dr_emadi

تجلیل از پزشک بدون مرز قائمشهری

قائم خبر:از تلاش و کوشش انسانی و بشردوستانه یک پزشک مازنی به عنوان پزشک برتر جهادی کشور تقدیر شد .سفیران کشورهای آفریقایی از خدمات ناصر عمادی پزشک بدون مرز مازندرانی در روز پزشک تجلیل کردند.

DSC_7096-2به گزارش روابط عمومی شهرداری قاپم شهر ، از دکتر سید ناصر عمادی پزشک ایثارگر مازنی، متخصص پوست و استاد دانشگاه ، همزمان با روز پزشک در سالن آمفی تاتر شهرداری قاپم شهر تجلیل و قدردانی شد.

DSC_7116-4به اساس این گزارش، در این مراسم که سفرای کشورهای بروندی ، نیجریه ، سنگال و کومور در تهران حضور داشتند ، بخشی از فعالیت های این پزشک مازندرانی در کشورهای مختلف آفریقایی برای حاضران تشریح شد.

DSC_7102-3

به گزارش روابط عمومی شهرداری قاپم شهر ،حضرت آیت‌الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قاپم شهر در مراسم تجلیل سفیران کشورهای آفریقایی از خدمات ارزنده ناصر عمادی، پزشک داوطلب بدون مرز قائم‌شهری در کشورهای مختلف آفریقایی، اظهار کرد: پزشک جوان،خانواده و زندگی خود را برای مدتی ترک می‌کند تا در دورترین نقطه جهان خدمات ارزنده‌ای ارائه کند و این فرزند از ثمره انقلاب است.

DSC_7132-5امام جمعه قائمشهر هم با قدردانی از زحمات دکتر عمادی به خاطر ارائه خدمات پزشکی به نیازمندترین مردم در کشورهای مختلف آفریقایی ، گفت : این پزشک با تحمل رنج دوری از خانواده و وطن سال ها در دورترین نقاط جهان به مردم کشورهای فقیر خدمات درمانی و پزشکی ارائه داد .

DSC_7168-10

آیت الله علی معلمی افزود : دکتر عمادی با سرلوحه قرار دادن آموزه های دینی مبنی بر کمک به همنوع ، بدون لحاظ کردن مرز جغرافیایی و نژاد ، خدمات رسانی به مردم کشورهای آفریقایی را سرلوحه کار خود قرار داد .

وی با تاکید بر این که کمک به همنوع به عنوان اقدام بشردوستانه می بایست در جامعه نهادینه شود ، ادامه داد : عمادی پزشک بدون مرز قائمشهری به خوبی توانست در این زمینه پیشقدم شود و در رفع نیازهای درمانی و پزشکی مردم آفریقا تلاش کند .

DSC_7322-14

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : باعث خوشحالی است که فرزندی از خطه قائمشهر بدین گونه پرچمدار کمک به همنوع در کشورهای آفریقایی شده است و می بایست این اقدام ارج نهاده شود .

معلمی با تاکید بر اینکه باید به مظلومان کمک و یاری رساند،اضافه کرد: ایران برای کمک به مظلومان همه تلاش خود را به کار می‌برد و ارائه خدمات بشردوستانه را یک تکلیف اسلامی برای خود می‌داند.

DSC_7142-6

فرماندار شهرستان قائم‌شهر نیز با بیان اینکه خوشحالیم فرزندی از مرز و بوم قائم‌شهر به کشورهای آفریقایی خدمات ارزنده‌ای ارائه می‌کند، افزود: دکتر عمادی برای کمک به هم‌نوعان خود به دورترین نقطه جهان رفت تا خدمات پزشکی ارائه کند و این امر بسیار ارزشمند است.

مهدی محمدی در پایان با بیان اینکه باید با توجه به آموزه‌های اسلامی،کمک به مظلومان را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، گفت: باید آنچه در توان داریم در راستای کمک به مظلومان در هر نقطه از جهان اقدامات لازم انجام داد.

وی با اشاره به اینکه بهترین مردم کسی است که به هم‌نوع خود خدمات بشردوستانه ارائه کند،بیان کرد: با ارائه خدمات پزشکی و برطرف کردن نیاز درمانی عده‌ای در دورترین منطقه‌‌ جهان از ارزنده‌ترین خدمات است.

DSC_7292-13

ناصر عمادی هم در این مراسم با تشریح فعالیت هایش در کشورهای آفریقایی ، گفت : پنج ماه برای ارائه خدمات بشردوستانه به کشور بروندی سفر کردم و درمانگاهی به نام امام رضا (ع) در آن کشور به راه انداختم .

وی از حضور سفرای چهار کشور آفریقایی در مراسم تجلیل قدردانی کرد و افزود : خدمت به همنوع آموزه دینی و ملی ایرانیان است که می بایست به آن ارج بگذاریم .

عمادی تاکید کرد : به عنوان یک ایرانی برای کمک به دیگران زندگی می کنم و هرگز برای ادامه زندگی خودم به دیگران کمک نمی کنم.

وی با تاکید بر ادامه فعالیت ارائه خدمات بشردوستانه به مردم مناطق دورافتاده و فقیر جهان ، گفت : تا زمانی که این توان در من وجود داشته باشد فعالیت های بشردوستانه ام را ادامه خواهم داد .

DSC_726612

 

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. افتخار شهر مائی دکتر عمادی ، خدمات ارزنده ات را ارج می نهیم .

  2. درود بر تو . افتخار شهر مایی دکتر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *