آموزش وردپرس
tajamo

تجمع کارگران نساجی قائمشهر جلوی استانداری

از صبح روز شنبه و هم زمان با نشست مطبوعاتی استاندار مازندران، حدود ۵۰ نفر از کارگران نساجی مازندران، جلوی استانداری تجمع کردند.

خبر تجمع های مکرر کارگران نساجی مازندران(قائم شهر) نه فقط برای رسانه ها، که برای مخاطبان ما هم کم کم عادی شده است.

این رویه چند سالیست ادامه دارد و گاه و بیگاه تعدادی از کارگران نساجی به دلیل مسایل معیشتی و دریافت مطالبات و حقوق انباشته شده خود، به تجمع جلوی فرمانداری قائم شهر، استانداری مازندران و حتی در جلوی مجلس شورای اسلامی در تهران دست زده اند.

در آغاز هفته دولت، از ساعت ۹:۳۰ حدود ۵۰ کارگر نساجی، برای پی گیری وضعیت مطالبات خود در ساری و جلوی در ورودی استانداری مازندران جمع شدند و این بار، حداقل تا لحظه مخابره خبر(۱۲ نیمروز) کسی از داخل ساختمان استانداری به میان آن ها نیامد تا پاسخگوی حضورشان در یک روز گرم تابستانی باشد.

نماینده کارگران تجمع کننده به خبرنگار ما گفت: آقای فرامرز درخشنده -سرپرست خبرگزاری ایلنا در مازندران- که در نشست مطبوعاتی با استاندار حضور دارد قرار است مشکلات ما را با ربیع فلاح مطرح کند

شعارهای امروز تجمع کندگان همان شعارهای تجمعات قبلی بود: فریاد یا محمدا، نمی رسند به داد ما، استاندار باغیرت، حمایت حمایت، یا علی، یا حسین، الله اکبر و…

با وجود این تجمعات سلسله وار در تهران وشهرستان و وعده مسئولان مبنی بر حل مشکلات معیشتی و رفع مطالبات این کارگران، مشکلات هم چنان پابرجاست.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *