آموزش وردپرس
gaz1 2

تخریب۶ خانه و دومغازه در پی انفجار گاز +عکس

انفجاری که گفته می شود به علت نشت گاز ساعت ۱۵:۲۵ روزگذشته ۱۰ آذرماه امسال اظهارداشت: ماموران آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائمشهر بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند.

وی ادامه داد: براثر نشت گاز انفجار رخ داد که منجر به تخریب شش آپارتمان سه واحدی، سه خانه ویلایی و دو باب مغازه در خیابان مهمانسرای قائمشهر شد.

شدت انفجار بحدی بوده که تمام درب و پنجره و دیوار های این آپارتمان به اطراف پرتاب شده و در اثر موج انفجار به ساختمان ها و آپارتمان های اطراف آسیب رسانده بطوری که کلیه شیشه ها و درب های ساختمان روبرو و پشت این آپارتمان شکسته و از حالت طبیعی خارج شده و به دیوار و سقف این خانه ها آسیب رسانده است .

مسئول عملیات آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائمشهر با بیان اینکه خسارت مالی به صورت دقیق برآورد نشده گفت: خسارت تقریبی این حادثه حدود ۸۰۰ میلیون تومان است.

رستم پور درباره این حادثه گفت: در واحد اول ساختمان انفجار رخ داد و شدت انفجار به حدی بود که به ساختمان های مقابل، پشت و دو طرف خسارت وارد کرد.

وی با اشاره به اینکه تعداد مصدومان این حادثه شش تن بود افزود: یک جوان ۳۱ ساله در این حادثه دچار آسیب شد که در حال حاضر در بیمارستان شهید زارع ساری بستری بوده و حال وی نیز وخیم است.

مسئول عملیات آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قائمشهر خاطرنشان کرد: هنوز دلیل این حادثه مشخص نشده و این موضوع در حا ل بررسی می باشد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. ای خدا شکرت یعنی یه ادم چقدر میتونه کم شانس باشه که اینطوری بمیره …دلم کباب شد ….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *