آموزش وردپرس
shora-terafik

ترافیک سنگین بیمارستان ولیعصر به یک معضل جدی تبدیل شده است

مهدی محمدی در جلسه شورای ترافیک، به معضل ترافیک و تردد خودروها در بیمارستان ولیعصر اشاره کرد و گفت: با توجه به وضعیت مبلمان شهری و استفاده روز افزون مردم از خودروهای شخصی و در نتیجه افزایش تردد در اطراف بیمارستان ها، ما با ترافیک شهری مواجه هستیم.

وی افزود: شهرستان قائمشهر به عنوان پرتراکم ترین شهر مازندران و دومین شهر متراکم ایران مطرح بوده و بار ترافیکی به یک تهدید در این شهر تبدیل شده است.

فرماندار قائمشهر با تاکید براینکه بسیاری از مشکلات و معضلات بخش ترافیک می‌تواند با انجام تغییراتی ساده در معابر و خیابان‌ها برطرف شود، افزود: امیدواریم با همکاری پلیس راهور مشکل ترافیکی بیمارستان ولی عصر (عج) حل گردد.

محمدی تصریح کرد: همه اعضای شورای ترافیک باید با همدلی و همکاری و در راستای روان سازی شرایط ترافیکی بیمارستان قدم برداشته و آسایش و رفاه شهروندان را فراهم کنند.

وی در پایان به حل معضل ترافیک در سردرب بیمارستان ها اشاره کرد و گفت: باید راهکارهای مختلفی را در نظر گرفت که از جمله می توان به معابر، ساخت پل‌ها و استفاده از پارک ممنوع و حمل با جرثقیل اشاره کرد.

در ادامه مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران اظهار داشت: با راه اندازی بخش جراحی قلب باز در بیمارستان ولی عصر (عج)، شاهد افزایش ترافیک خواهیم بود.

دکتر خورشیدی با تاکید براینکه اگر معضل ترافیک در سر درب بیمارستان ها جدی گرفته نشود کاری پیش نمی رود، افزود: باید نقاط تداخل تردد عابران پیاده با خودروها شناسایی و اصلاح شود که این امر نیازمند کار مطالعاتی است.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران ، همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی را برای راه‌اندازی تابلو توقف ممنوع را امری ضروری دانست و اضافه کرد: در امر روانسازی ترافیک و ارائه خدمات بهتر باید با نصب تابلو توقف ممنوع و ایجاد پل‌های عابر پیاده سطح شهر نیز مکانیزه شوند.

در پایان رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) تصریح کرد: مهمترین معضل راه اندازی بخش جراحی قلب باز مسئله افزایش حجم ترددها در خیابان های سطح شهر است که باید برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه حضور به موقع آمبولانس در بیمارستان می تواند جان بسیاری از بیماران را نجات دهد، افزود: این شورا باید مسائل و مشکلات ناشی از ازدحام رانندگان و مشکلات ترافیکی را به صورت خاص پیگیری کنند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. سلام با توجه به توسعه اخیر بیمارستان ولیعصر (عج) و بودن زمین خالی در اطراف بیمارستان سازمان تامین اجتماعی یا شهرداری یا ……نسبت به ساخت پارکینگ طبقاتی اقدام نمایند با تشکر

  2. با سلام خدمت دوست عزیزی آقای هنر مند .
    بله . اونا هم گفتن چشم.
    گل گندم مال من هرچی میکارم مال اونا
    کی به فکر آسایش و زیبایی شهره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *