آموزش وردپرس
teribun

تریبون آزاد با موضوع ( ماهواره ) در قائمشهر

قائم خبر – عباس ناساری : اولین تریبون آزاد با موضوع ( ماهواره ) در سطح استان مازندران توسط ستاد اجتماعی وپیشگیری ازوقوع جرم بامدیریت حاج آقا عشقی دادستان محترم ورئیس ستاد اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادسرای شهرستان قائمشهر ، دراین شهرستان برگزار شد .

به بهانه برگزاری چنین مراسمی که برای اولین بار در قائمشهر واستان مازندران برگزار می شد ، سراغ رمضانی دبیر ستاد اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادسرای قائمشهر رفتیم و طی مصاحبه ای از نظریات وی پیرامون برگزاری این تریبون آزاد که با موضوع ( ماهواره ) برگزار شده بود مطلع شدیم که بشرح زیرآنرا با هم می خوانیم .

رمضانی چنین گفت : قبل از هرچیز جا دارد از دادستان محترم شهرستان قائمشهر که با حسن نیت واعتماد سازی جوانان وهمچنین علاقه بی حد و وصف ایشان در مقوله پیشگیری از وقوع جرم تقدیر وتشکر نمایم .

وی در ادمه افزود : هدف ما از برگزاری این تریبون آزاد با موضوع ( ماهواره ) در سطح جامعه توسط ستاد اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادسرای قائمشهر ، تعامل بامردم وارائه راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم می باشد ، چرا که مقوله ماهواره که مقوله بسیار مهم وبروز درکشورمان می باشد . لذا جهت دریافت نقطه نظرات مردم که برای اولین بار در سطح استان مازندران برگزار می شود ، اقدام کردیم .

از نکات ویژه اولین برنامه تریبون آزاد مازندران که تحت نام ماهواره در پارک شهر قائمشهر برگزار شده بود وباتوجه به اولین تجربه این ستاد ، از استقبال بسیار قابل توجه و حضور اساتید دانشگاه ، فرهنگیان ، هنرمندان تئاتر ،دانشجویان ، جوانان ( دختر وپسر ، زن ومرد ، پیر وجوان ) واصحاب رسانه همانطور که در عکسهای این صفحه ملاحظه می کنید مواجه شد .

به پشنهاد رمضانی دبیراین ستاد ، از حاج آقا عشقی دادستان ورئیس ستاد اجتماعی و پیشگری از وقوع جرم دادسرای قائمشهر خواستار برگزاری چنین مراسم ها تحت عناوین مختلف اجتماعی شد .

نگفته نماند که در خلال اجرای مراسم تریبون آزاد که اتفاقا شرکت کنندگان حاضر با آزادی تمام توانسته بودند نظرات خود را پیرامون نقش وتاثیر ماهواره در زندگی مردم بیان کنند ، با جعبه های شیرینی پذیرائی شدند .

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲ دیدگاه

  1. بسیار عالی ست

  2. شروع خوبی است وبهتر است در مورد دلایل گسترش و گرایش جوانان به مواد مخدر و زور گیری و سرقت هم تریبون آزاد برگزار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *