آموزش وردپرس
IMG_6472 - Copy

تساوی نساجی با ماشین سازی به سبک مصدومیت تیم های عربی !

قائم خبر-آرمان طالبی اتویی:عصر امروز نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز در ورزشگاه شهید وطنی به تساوی ۱-۱ رسیدند. نکته ای که در این دیدار خیلی واضح به چشم می خورد ، مصدومیت بی مورد یاران نادر دست نشان بود. از همان ابتدای بازی زمانی که نساجی قصد حملات پی در پی را داشت ،بازیکنان تبریزی خود را به مصدومیت می زدند و این روند تا انتهای بازی ادامه داشت که این امر موجب اعتراض شدید هواداران نساجی مازندران شد و بارها شعار ضد فوتبال را فریاد می زدند.

نکته قابل توجه این است زمانی که نساجی گل نخست را به ثمر می رساند، می توانست با چنین کارهای ناجوانمردانه و ضد فوتبال جلوی حملات حریف را بگیرد تا گل زود به هنگام را دریافت نکند و بتواند تا انتهای بازی همان تک گل را حفظ کند.آقای کوروش موسوی نشان داد که علاوه بر اینکه از لحاظ فنی مربی خوبی می باشد، از لحاظ اخلاقی نیز در سطح بسیار بالایی است که شاگردانش را جوانمردانه به میدان می فرستد.

به هر روی نساجی با این تساوی ۱۸ امتیازی شد و با یک پله صعود در جایگاه هشتم جدول جای گرفت.

تشکر ویژه از هواداران بی نظیر نساجی به ویژه آن عده که در وسط سکوی سیمانی می نشیدند و لباس قرمز بر تن می کنند.آنها آنقدر خوب بودن که گزارشگر تلویزیون بارها به تشویق های کم نظیرشان اشاره کرد.

nassaji-mashinsazi (8) nassaji-mashinsazi (15) nassaji-mashinsazi (10) nassaji-mashinsazi (14) nassaji-mashinsazi (9) nassaji-mashinsazi (16) nassaji-mashinsazi (2) nassaji-mashinsazi (11) nassaji-mashinsazi (1) nassaji-mashinsazi (4) nassaji-mashinsazi (3) nassaji-mashinsazi (5) nassaji-mashinsazi (6) nassaji-mashinsazi (7)  nassaji-mashinsazi (13)

همچنین ببینید

photo_2017-09-01_09-46-09

بازدید سرپرست شهرداری قائم شهر از پارک جنگلی تلار و پارک سراج

زباله های پارک جنگلی تلار و پارک سراج جمع آوری می شوند. به گزارش روابط …

۲ دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و عکاسان سایت قائم خبر که خیلی خوب تصاویر و اخبار رو پوشش دادید.واقعاً تیم دست نشان ضد فوتبال بازی می کرد.دم بچه های سکوی سیمانی گرم….همه که ساکت بودن بعد گل مساوی،اما اونا با حرارت تشویق می کردند.آفرین…خیلی حال کردم

  2. عکس ها رو بیشتر از فامیل هات گرفتی شما عکاس هستید فکر نکم باید شما صحنه های جالبی عکس بگیری اقا از تماشگرها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *