آموزش وردپرس
naser-hejazi

تصاویر حضور ناصر حجازی در تیم نساجی مازندران

قائم خبر: به بهانه پنجمین سالگرد ناصر حجازی،قصد داریم خاطرات حضور وی در قائمشهر را بازگو کنیم.

حجازی متولد ۲۳ آذر ۱۳۲۸ بود که در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۰ به سبب ابتلا به بیماری سرطان در بیمارستان کسری تهران چشم از جهان فرو بست.

شاید دیدن ناصر حجازی از نزدیک برای خیلی ها یک آرزو بود ولی مردم فوتبال دوست قائمشهر در سال ۱۳۸۵ شاهد مربیگری وی در تیم محبوبشان، نساجی مازندران بودند.چه خاطر انگیز بود استقبال از ناصر حجازی و چه به یاد ماندی شد مربیگری وی در تیم نساجی.

hejazi-14

hejazi-13

hejazi-12

hejazi-11

ناصر حجازی به همراه مدیرعامل وقت ، کوروش رحمانی (کسی که حجازی را به تیم نساجی آورد)

hejazi-rahmani-11

nassaji-12

روز اول حضور ناصر حجازی که سید هادی حسینی مدیر کل وقت به همراه بهروان رئیس هیئت فوتبال استان برای استقبال از حجازی به زمین تمرین آمده بودند

hejazi-rahmani-hoseini-11

ناصر حجازی به همراه کاپیتان تیم فرید یعقوب نیا در سال ۱۳۸۵

hejazi-yaghoubnia

روز اول حضور حجازی و آشنایی با بازیکنان hejazi-16

مسئولان تیم نساجی با ناصر حجازی مربی نام آشنای فوتبال کشور وارد مذاکره شدند و توانستند نظر حجازی را برای هدایت یکساله نساجی در رقابتهای دسته اول فوتبال کشور جلب کنند.بالاخره پس از کش و قوس های فراوان ، در ۲۶ مرداد ۱۳۸۵ ،تمرینات آماده سازی تیم فوتبال نساجی مازندران با حضور ناصر حجازی سرمربی این تیم در زمین اختصاصی باشگاه نساجی در قائم شهر برگزار شد.ناصر حجازی در جمع مسئولان و بازیکنان نساجی مازندران گفت: با شرایط موجود و بضاعت فعلی باشگاه نخستین هدف ما درسالجاری قرارگرفتن درجمع چهار تیم بالای جدول است.

hejazi-seri2 (1)

hejazi-seri2 (2)

hejazi-seri2 (3)

hejazi-seri2 (9)

hejazi-seri2 (11)

hejazi-seri2 (14)

hejazi-seri2 (15)

وى در محفلى خصوصى به تمجید از هواداران نساجى پرداخت و گفت: من در این فوتبال به خیلى از خواسته هایم نرسیدم ولى اگر به نساجى نمى آمدم همیشه حسرت مى خوردم چرا که تماشاگرانى دارد که استقلال را به یاد من مى اندازد. وى ادامه مى دهد: نساجى رنگ پیراهنش آبى نیست ولى تماشاگرانش آنقدر این تیم را دوست دارند که به مانند طرفداران استقلال هستند. انگار که در قائمشهر، استقلال و پرسپولیس نداریم. مردم عاشق نساجى هستند.

حجازى در قائمشهر در حال طى کردن روزهایى است که برایش دردسر به همراه ندارد! او راحت سر تمرین مى رود، تمرین مى دهد و به خانه باز مى گردد ولى از این ناراحت است که معضلات مالى هنوز حل و فصل نشده اند. اگر این اتفاق بیفتد ناصرحجازى تا سال ها در قائمشهر مى ماند. او این را مى گوید و بعد لیوان چاى را سر مى کشد.(نقل از روز نامه ایران ورزشی ۲۸ / ۸ / ۸۵)

hejazi-seri2 (16)

۱۴امتیاز در ۱۰ بازى. این آمارى است که ناصر حجازى با نساجى گرفته و اتفاقاً آن را بد نمى داند. اوضاع درهم نساجى در این فصل موجب شده تا این تیم على رغم برخوردارى از بازیکنان سرشناس مازندرانى فعلاً در جایگاه پنجم جدول رده بندى بیشتر و نیم فصل را به پایان برساند. ناصر حجازى که حتى اگر بودجه نساجى تأمین مى شد قول صعود مى داد از نتیجه اى که گرفته اعلام رضایت مى کند.شاید در این نیم فصل تنها نقطه روشن نساجى این باشد که حتى از یک بازیکن غیربومى سود نبرده و تمام بازیکنانى که در اختیارش هستند مازندرانى اند. نساجى چى ها کاملاً بومى به زندگى ادامه داده اند.

hejazi-seri2 (17)

هنوز هم تشویق های بی امان هواداران نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر طنین انداز است
hejazi-seri2 (18)

hejazi-seri2 (19)

خاطرات حضور ناصر حجازی در نساجی/سری اول
خاطرات حضور ناصر حجازی در نساجی/سری دوم

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۴ دیدگاه

  1. Ba dorod, Merci babte matlabeton, jahleb va khandani bod.Az ensanhaye bozorgi mesle Naser khan myshe chyzhaye ziadi yad greft. Rohash shad namash javid.

  2. چهار سال گذشت و حتی ذره ای یادت کمرنگ نشد… افتخارم اینه که برای یه مدت زیر آسمون استان من نفس کشیدی.. افتخارم اینه تا ابدیت عاشقتم اسطوره..

  3. خدا رحمتش کنه
    روحش شاد

  4. خدا رحمت کنه.روحش شاد یادش گرامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *