آموزش وردپرس
farmandar

تعداد نامزد تایید صلاحیت شده همان ۲۶ نفر قبلی است و این آمار تغییری نکرده ا ست

قائم خبر: مهدی محمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود : از این تعداد شعبه اخذ رای شهرستان قائمشهر ۹۶ شعبه شهری و ۶۸ شعبه روستایی است .

وی ادامه داد : همچنین یکی از این صندوق های رای بصورت سیار در روزانتخابات فعالیت می کند .

فرماندار شهرستان قائمشهر افزود: یکهزار و ۹۳۹ نفر عوامل اجرایی ، نظارت ، بازرسی ، نماینده فرماندار و عوامل نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات آتی در این شهرستان فعالیت دارند .

وی در خصوص وضعیت نامزدهای رد صلاحیت شده حوزه انتخابیه مرکز قائمشهر گفت که تعداد نامزد تایید صلاحیت شده همان ۲۶ نفر قبلی است و این آمار تغییری نکرده ا ست .

محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر بروز تخلف انتخاباتی نامزدها درقائمشهر ، اعلام کرد : مواردی از تبلیغات زودهنگام را دراین شهرستان شاهد بودیم که با اقدامات صورت گرفته این روند کنترل شده است .

وی با اشاره به اینکه تاکنون نامزدهای انتخاباتی همکاری خوبی را با فرمانداری قائمشهر داشتند ، افزود: با توجه به آغاز زمان تبلیغات رسمی از امشب ، انتظار می رود که با رعایت حرمت ایام فاطمیه نامزدهای انتخاباتی و طرفدارانشان فعالیت های تبلیغاتی خود را انجام دهند .

رقابت نامزدهای این حوزه انتخابیه برای تصاحب دو کرسی مجلس شورای اسلامی است.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. آقای فرماندار مگه شما تبلیغات انتخاباتی رو در ادارات و نهادها بر اساس مکاتبات استانداری و وزارت کشور ممنوع نکرده بودید
    باخبر هستید برخی از مدیران از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اداره دعوت میکنند و به همراه معاون و کارکنان مورد استقبال قرار میدند و به ایشان قول میدن چه شخصا و نیز با تمام ظرفیت اداری درز خدمت و اختیار آنکاندیدای محترم باشند
    میخواهید مثال بزنم : ماجرای دعوت و استقبال و وعده های مدیر عامل سازمان آتش نشانی قائمشهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *