آموزش وردپرس
farmandar

تعداد نامزد تایید صلاحیت شده همان ۲۶ نفر قبلی است و این آمار تغییری نکرده ا ست

قائم خبر: مهدی محمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود : از این تعداد شعبه اخذ رای شهرستان قائمشهر ۹۶ شعبه شهری و ۶۸ شعبه روستایی است .

وی ادامه داد : همچنین یکی از این صندوق های رای بصورت سیار در روزانتخابات فعالیت می کند .

فرماندار شهرستان قائمشهر افزود: یکهزار و ۹۳۹ نفر عوامل اجرایی ، نظارت ، بازرسی ، نماینده فرماندار و عوامل نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات آتی در این شهرستان فعالیت دارند .

وی در خصوص وضعیت نامزدهای رد صلاحیت شده حوزه انتخابیه مرکز قائمشهر گفت که تعداد نامزد تایید صلاحیت شده همان ۲۶ نفر قبلی است و این آمار تغییری نکرده ا ست .

محمدی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر بروز تخلف انتخاباتی نامزدها درقائمشهر ، اعلام کرد : مواردی از تبلیغات زودهنگام را دراین شهرستان شاهد بودیم که با اقدامات صورت گرفته این روند کنترل شده است .

وی با اشاره به اینکه تاکنون نامزدهای انتخاباتی همکاری خوبی را با فرمانداری قائمشهر داشتند ، افزود: با توجه به آغاز زمان تبلیغات رسمی از امشب ، انتظار می رود که با رعایت حرمت ایام فاطمیه نامزدهای انتخاباتی و طرفدارانشان فعالیت های تبلیغاتی خود را انجام دهند .

رقابت نامزدهای این حوزه انتخابیه برای تصاحب دو کرسی مجلس شورای اسلامی است.

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

یک دیدگاه

  1. آقای فرماندار مگه شما تبلیغات انتخاباتی رو در ادارات و نهادها بر اساس مکاتبات استانداری و وزارت کشور ممنوع نکرده بودید
    باخبر هستید برخی از مدیران از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اداره دعوت میکنند و به همراه معاون و کارکنان مورد استقبال قرار میدند و به ایشان قول میدن چه شخصا و نیز با تمام ظرفیت اداری درز خدمت و اختیار آنکاندیدای محترم باشند
    میخواهید مثال بزنم : ماجرای دعوت و استقبال و وعده های مدیر عامل سازمان آتش نشانی قائمشهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *