آموزش وردپرس
takhrib

تعریض و آزاد سازی معابر در دستور کار شهردار پر تلاش قائمشهر

یکی از مشکلات موجود در سطح قائم شهر عرض کم خیابان های اصلی است که باعث ایجاد مشکلاتی برای شهروندان شده است.

یکی از این مشکلات که جدی ترین آن نیز تلقی می شود بحث ترافیک است به طوری که در برخی خیابان های سطح شهر ترافیک به وضوح پیدا است.

اما شهرداری در اقدامی مناسب نسبت به تملک و بازگشائی و در نهایت عریض کردن برخی خیابان های اصلی اقدام کرده به طوری که علاوه بر رفع موانع ترافیکی باعث تسهیل در تردد خودروها نیز شده است.

واژه «بازگشایی» با انتخاب حاج رضا رحیمی به عنوان سرپرست شهرداری قائم شهر در مجموعه شهرداری به یک واژه متداول تبدیل شد.

بازگشایی های مد نظر در این واژه، بازگشایی معابری در سطح شهر است که اکثرا با تملک ملک‌های شخصی و با هدف تسهیل رفت و آمد شهروندان انجام می شود.

سرپرست شهرداری قائم شهر بازگشایی معابر اصلی را جزو ده‌ها عنوان پروژه مهم شهری برشمرد و تصریح کرد: توسعه و بازگشایی معابر سطح شهر فرصتی مناسب را در بخش‌های مختلف در اختیار مدیریت شهری و شهروندان قرار داده و استفاده از این فرصت‌ها می‌تواند توسعه پایداری شهری را به همراه داشته باشد.

این ملک  دارای مساحت  ۴۷۴ متر مربع شامل عرصه و عیان  واقع در حریم سیاهرود نبش کوچه افق که به مقدار ۲۰۶متر مربع پس ازتوافق با مالک در مسیر تعریض و بازگشایی قرار گرفت.

DSC_5731.JPG-3

DSC_5828.JPG-8

ملکی واقع در خیابان بهشتی کوچه سعادت ۵ پس از توافق با مالک مقدار ۱۸۰متر مربع در مسیر بازگشایی و تعریض قرار گرفت

DSC_6271.JPG-2

DSC_6331.JPG-8

DSC_6302.JPG-7

در راستای ارتقای ایمنی تردد عابران پیاده و تسهیل تردد خودروها، ۳باب واحد تجاری در خیابان کفشگرکلا-نبش کوچه بامداد در مسیر تعریض و بازگشایی قرار گرفت.

DSC_6975.JPG-8

ملکی واقع در خیابان ایت الله صالحی مازندرانی کوچه ارکیده به جهت سهولت در عبور و مرور و توسعه معابر شهری پس از توافق مالک با شهرداری مورد بازگشایی قرار گرفت.

DSC_3904.JPG-2

DSC_3893.JPG-3

این بارملکی واقع در خیابان دکتر شریعتی نبش خزر ۴ دارای سه باب تجاری و یک واحد مسکونی به مساحت ۱۳۳متر مربع و خیابان امام جنب بانک رفاه دارای دو باب تجاری مورد تعریض و آزاد سازی قرار گرفت.

 DSC_3733.JPG-3

DSC_3649.JPG-4

DSC_0661.JPG-3

DSC_3702.JPG-6

DSC_3750.JPG-7

DSC_3764.JPG-8

DSC_3749.JPG-9

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *