آموزش وردپرس
saipa-shomal-112

تغییر نام سایپا شمال به پرسپولیس شمال قطعی شد

به گزارش قائم خبر، محمد رضا برزگر مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا شمال اعلام کرد: با توجه به پیگیری های مدیرعامل باشگاه حاج آقا پیروز رام و طی جلسات که با سردار رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران و حاج آقا منتقمی در دفتر باشگاه پرسپولیس صورت گرفت با ارسال نامه رسمی از سوی سردار رویانیان به مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال به صورت رسمی به عنوان تیم دوم پرسپولیس تهران و با نام پرسپولیس شمال در ادامه رقابتهای لیگ دسته اول کشور ادامه خواهیم داد.برزگر افزود: با توجه به جدایی از سایپا شمال از ابتدا فصل در این ۵ هفته ، تمامی هزینه تیم  بدون هیچ حمایتی ، از طرف مدیرعامل باشگاه تامین شد .وی همچنین یادآور شد : سردار رویانیان چه در بخش ورزش و چه در سایر بخش ها افتخار استان مازندران به شمار می آید که این نگاه مثبت ایشان و تعصب به استان خود باعث شد تا با توجه به پتانسیل بالای این استان تیم دوم پرسپولیس از این استان باشد که جا دارد تشکر و قدرانی ویژه ای را از طرف مجموعه باشگاه از سردار رویانیان داشته باشیم.

برزگر افزود:با توجه به تغییر نام باشگاه سایت جدید باشگاه با شکل و شمایل جدید طی مدت ۲۴ ساعت آینده با نام باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس شمال قائم شهر و با آدرس اینترنتی www.fc-perspolisshomal.ir در اختیار کاربران عزیز می باشد.وی همچنین با توجه به دیدار نساجی مقابل نیروی زمینی افزود: با توجه به استراحت تیم در این هفته مجموعه باشگاه پرسپولیس شمال جهت حمایت تیم نساجی همگام با تماشاگران فهیم قائم شهری در استادیوم شهید وطنی حاضر خواهند شد.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

یک دیدگاه

  1. دم سرداررویانیان گرم . حالا دیگه قائمشهر دارای ۲ تیم با نام پرسپولیس شد . که البت هردو تیم ازسوی پرسپولیس تهران مساعدت مالی می شوند خصوصا سایپائی ها که حالا رسما تیم دوم پرسپولیس ومحبوب قلب های سرخ کشور شدند .

    دمت سرخ سرخ سردار جان که به طرفدارانتان در شهر مان جان تازه ای دادی . انشاا… مبارکه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *