آموزش وردپرس
13921218204150505_PhotoL

تمرین پرسپولیس در قائمشهر+ عکس

 قائم خبر: سومین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر امروز در چمن مصنوعی شهید وطنی قائمشهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سومین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی یک هفته‌ای مازندران از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دنبال شد.

در این تمرین شاگردان دایی در چمن مصنوعی که شبیه زمین شهید عضدی رشت است مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادند.

دروازه‌بان‌ها نیز زیر نظر غلامپور جداگانه تمرین کردند.

حدود ۱۵۰۰ هوادار مازندرانی پرسپولیس امروز در ورزشگاه شهید وطنی حضور پیدا کردند. آنها ابتدا بازیکنان مازندرانی پرسپولیس از جمله محمد عباس‌زاده را با لقب ببر مازندران مورد تشویق قرار دادند و سپس به سایر بازیکنان بابت حضورشان در قائمشهر خوشامدگویی گفتند، البته سبک جدید تشویق هواداران مازندرانی باعث تعجب بازیکنان پرسپولیس شده بود.

قرمزپوشان با توجه به ازدحام ۲۰۰ نفری مقابل درب هتل نیز امروز از نیروی انتظامی درخواست کمک کردند و به همین دلیل ۳ دستگاه ماشین نیروی انتظامی قرمزپوشان را در قائمشهر اسکورت کرد.

هوای امروز قائمشهر ابری است اما بارانی نمی‌بارد.

هواداران مازندرانی همچنین اعتراض‌هایی به رضا حقیقی بابت خبر جدایی‌اش از پرسپولیس داشتند و به وی با شعارهایی اعتراض کردند که با درخواست بازیکنان پرسپولیس این شعارها تبدیل به تشویق شد. این در شرایطی بود که هواداران معتقد بودند که حقیقی به خاطر پول می‌خواهد از پرسپولیس جدا شود.

با تصمیم دایی پرسپولیسی‌ها فردا یک جلسه تمرین می‌کنند و روز سه‌شنبه در اولین دیدار تدارکاتی به مصاف حریف مازندرانی خود می‌روند.

همچنین با هماهنگی مسئولان رسانه‌ای تیم پرسپولیس امروز عکاسان نیز برای گرفتن عکس از تمرین مشکل خاصی نداشتند و شرایط لازم برای آنها مهیا بود.

رضا نورمحمدی با رفع مصدومیت در تمرینات گروهی شرکت کرد.

پرسپولیسی‌ها در تمرین امروز به حفظ توپ و پرسینگ با ۴ دروازه کوچک و سانتر از جناحین و ضربه به گل پرداختند.

در پایان تمرین نیز هواداران مازندرانی به شدت بر علیه صدا و سیمای مازندران بابت پخش نشدن بازی‌های نساجی اعتراض کردند و صدا و سیمای مازندران را بی‌غیرت نامیدند. آنها همچنین شعرهای مختلفی را به دلیل پخش نشدن بازی‌های نساجی از صدا و سیما درست کرده بودند که آنها را یکی پس از دیگر در ورزشگاه می‌خواندند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *