آموزش وردپرس
dsc_0764

تملک و تعریض چهار راه ترک محله قائمشهر

 قائم خبر : تقاطع ترک محله یکی از حساسترین نقاط ترافیکی شهر قائم شهر محسوب میشود. ۱۳ سال پیش طرح تفصیلی شهر قائم شهر و متعاقبا” نقشه های مصوب و خط پروژه های بعدی خبر از تعریض یکی از کورترین نقاط شهری میداد که متاسفانه تملک و تعریض آنان به درازا کشید.

مهندس سید علی حجازی سرپرست شهرداری قائم شهر در این خصوص گفت:مذاکرات چند باره با وراث مرحوم میر ابوالفضلی ،مالکین و مستاجرین املاک واقع در تقاطع بالاخره نتیجه داد و شهرداری قائم شهر موفق شد این ملک را پس از سالها تملک و غرامت مورد نظر را پرداخت نماید.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری بابت آزاد سازی ۳۰۰ متر مربع از عرصه و اعیان مورد نظر مبلغی بالغ بر یک میلیارد تومان به حساب مالکین کارسازی نموده است.

حجازی ضمن تقدیر و تشکر از همه مالکین و مستاجرین این املاک به جهت همکاری مستمر با شهرداری قائم شهر تاکید کرد: شهرداری قائم شهر آمادگی کامل با همه شهروندان در خصوص تعریض را داشته و در این خصوص با مساعدت و معاضدت اعضای محترم شورای اسلامی شهر قائم شهر تسهیلات ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است.

وی در خاتمه از همه شهروندان بابت ایجاد زحمتی که در مناطق مختلف شهری به جهت اجرای پروژه های شهری متحمل میشوند عذرخواهی کرده و از آنان خواست که شهرداری را در امر خدمت رسانی به شهروندان یاری رسانند.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۴ دیدگاه

  1. با سلام خدمت شما و شهردار عزیز
    خواهشمندیم به اسفالت خیابان ها رسیدگی کنید واقعا تاسف بار و غم انگیزه و شهر شده شهر چاله ها از خیابان ساری گرفته تا خیابان تهران و بابل

  2. شهروند قائمشهری

    بداد پارکینگ خیابالن بابل برسید اونجا بازار نیست واقعا جای پارک نداریم نمیدانیم چرا بازرسی کل پیگیری نمیسکند

  3. اقا یه نفر بیاد این عقب نشینی هارو سرو سامو ن بده توکوچه ما یارو ۱۰متر عقب نشینی داره .صدای همه در اومده.اگه نخاد تااخر عمر عقب نشینی نکه .تکلیف چیه..شهرداری هیچ اقدامی نمیکنه ……

  4. سلام
    خیابان بابل تالار۴۷{شهرک نیروی انتظامی}داخل کوچه ها بایستیشن ریزی واسفالت بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *