آموزش وردپرس
75454-224605-1399446289_1

درقائمشهر به علت فراهم نبودن شرایط ،تاکنون کنسرت پاپ اجرا نشده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر،صادق زارعی عصر شنبه در جلسه کارگروه رسانه ای قائمشهر، به سؤالات فرهنگی و هنری خبرنگاران پاسخ گفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائمشهر با اشاره به اینکه پیگیر برگزاری کلاسهای آموزشی خبرنگاران خواهد شد در خصوص بیمه آنان، گفت : همه خبرنگاران برای تکمیل فرم های خبرنگاری به اداره ارشاد شهرستان مراجعه کنند تا ضمن تکمیل پرونده خود از مزایای دریافت کارت خبرنگاری و یا تمهیدات بیمه برخوردار شوند.

وی در پاسخ به سؤالاتی مبنی بر عدم وجود سینما، در قائمشهر گفت : اداره ارشاد متولی ساخت سینما نیست، بلکه مسئولیت دادن مجوزبرای تأسیس آن است و اگر سرمایه گذاری برای احداث سینما در قائمشهر اعلام آمادگی کند این اداره هرگونه همکاری لازم برای طی مراحل قانونی را با وی خواهد داشت.

زارعی در خصوص عدم اجرای کنسرت موسیقی پاپ در قائمشهر، تصریح کرد : تاکنون کنسرت های متعدد موسیقی محلی و سنتی در شهرستان برپا شده است ولی بعلت فراهم نبودن شرایط مناسب، تاکنون کنسرت پاپ اجرا نشده است.

وی افزود : مخالف برپایی کنسرت پاپ نیستم و اگر کسی بخواهد اجرا کند، با در نظر گرفتن همه موارد لحاظ شده و با همکاری نیروی انتظامی، در یکی از سالن های ورزشی شهرستان کنسرت پاپ خواهیم داشت.

آقای رئیس،علت اجرای کنسرت پاپ در قائمشهر فراهم نبودن شرایط مناسب است؟! لطفا شفاف  بفرمایید شرایط مناسب برای مردم قائمشهر چیست ؟

ثانیاً آن شرایط وامکانات ، در شهرهای همجوار همچون ساری مهیاست وده ها کنسرت پاپ و سنتی برگزار می شود ولی در شهر ما وجود ندارد؟!

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

یک دیدگاه

  1. پس در حال حاضر وعده ۳ ماهه که برای سالن سینما مجتمع هیرادسنتر دادند منتفی شده….سه ماه روز شمار به پایان رسیده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *