آموزش وردپرس
chaghu

تنبیه مرگبار شوهر با ضربات چاقو در قائمشهر

قائم خبر:زن جوان که برای تنبیه همسرش سه پسر جوان را اجیر کرده بود، نمی‌دانست در جریان این انتقامگیری شوهرش به قتل می‌رسد.

 زن جوان که برای تنبیه همسرش سه پسر جوان را اجیر کرده بود، نمی‌دانست در جریان این انتقامگیری شوهرش به قتل می‌رسد.

شامگاه ۳۱ فروردین امسال، ماموران پلیس آگاهی شهرستان قائمشهر در جریان فوت مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان های این شهر قرار گرفتند. تیم جنایی پس از حضور در بیمارستان دریافتند، مرد ۳۰ ساله به نام «مهرداد» با ضربه های چاقو به قتل رسیده است.

ماموران در ادامه به تردد پسر ۱۷ ساله به نام «سعید» در حوالی بیمارستان مشکوک شده و او را دستگیر کردند.

پسر نوجوان در ابتدا منکر هرگونه اطلاعی از ماجرا شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: مقتول و همسرش با یکدیگر اختلاف داشتند و مهرداد پس از خروج از خانه مادرزنش هدف چاقوی افراد ناشناس قرار گرفت و من برای بررسی وضعیت او به اینجا آمدم.

ماموران که متوجه تناقض گویی پسر نوجوان شده بودند، همسر ۲۵ ساله مقتول به نام «الهه» را دستگیر کردند که او در بازجویی ها گفت: همسرم همیشه مرا کتک می زد و من به دنبال راهی برای انتقام بودم. از سعید خواستم چند نفر را برای کتک زدن شوهر اجیر کند و برای این کار چهار میلیون تومان به او دادم. سعید هم با همدستی دو نفر همسرم را با چاقو زد. من قصد کشتن او را نداشتم و فقط می خواستم انتقام بگیرم و او را تنبیه کنم.

دو متهم دیگر پرونده هم از سوی ماموران دستگیر شدند که در بازجویی ها به ارتکاب قتل اعتراف کردند. آنها مدعی شدند، ضربه های مرگبار را «سعید» به بدن مقتول وارد کرده بود.

سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی استان مازندران با اعلام این خبر گفت: متهمان پس از اعتراف به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شدند.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۳ دیدگاه

  1. رسول زابلی 09198194113

    بله اون زن مستوجب مجازات است…..خیلی زود

  2. مهرداد از دوستای نزدیکم بود.یه تنه چند نفر رو حریف بود ولی با چاقو و اسپره زدنش.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *