آموزش وردپرس
jadenezami

تنها ۱۰ کیلومتر از جاده نظامی قائمشهر چهارخطه است

قائم خبر:مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: از سال ۸۸ تاکنون تنها ۱۰ کیلومتر از محور قائمشهر جاده نظامی چهارخطه شده است.

حیدر نوروزی صبح شنبه در جلسه بررسی و رفع مشکلات پروژه های راهسازی شهرستان قائمشهر، گفت: حجم بالای تردد و وجود روستاهای متعدد در حاشیه راه های اصلی این شهرستان و همچنین نزدیکی به مرکز استان می طلبد ارتقاء و ایمن سازی محورهای ارتباطی آن با شتاب مضاعفی پیگیری شود.

وی در خصوص عملیات اجرایی تعریض محور جاده نظامی اظهار داشت: از سال ۱۳۸۸ عملیات تعریض و چهار خطه شدن این محور در دستور کار قرارگرفته که تا به امروز عملیات اجرایی ده کیلومتر از مسیر به اتمام رسیده است.

نوروزی ادامه داد: انشاالله بتوانیم با تعامل و همدلی همه عزیزان خدمتگزار به این مردم شریف، رفاه و آسایش را برای آنان در این استان سرسبز و ولایتمدار به ارمغان بیاوریم.

استاندار مازندران نیز با بیان اینکه، ایمن سازی محورها برای تامین سلامت کاربران جاده ای باید یکی از اهداف راه و شهرسازی استان باشد، ادامه داد: ایجاد راه مناسب زمینه ساز کاهش طول زمان سفر و کاهش تصادفات جاده ای و جاذبه های لازم توریستی بوده، لذا تکمیل شبکه راه ها در شتاب بخشیدن به توسعه موثر بوده و سرمایه گذاری در این زمینه از جمله سرمایه گذاری زیربنایی محسوب می شود.

ربیع فلاح در ادامه به محور ارتباطی جاده نظامی اشاره و عنوان کرد: محور مذکور به دلیل وجود مواهب طبیعی (کوه، جنگل)، استقرار مراکز دانشگاهی و صنعتی، وجود روستاهای متعدد و راه ارتباطی مردم قائمشهر با سوادکوه شمالی جزو یکی از پر ترددترین محورهای فرعی استان به شمار می رود.

گفتنی است مازندران دارای ۱۰ هزار و ۱۵۵ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی است.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *