آموزش وردپرس
salon

تهدید بستن درب سالن های ورزشی ، دغدغه این روزهای ورزشکاران قائمشهر

رییس اداره ورزش و جوانان قائمشهر از اخطار شهرداری مبنی بر پلمپ و بستن درب سالن های ورزشی این شهر انتقاد کرد و گفت که این تهدیدات به دغدغه ورزشکاران شهرستان تبدیل شده است.

قائم خبر :فرشید قدیمی روز شنبه در شورای ورزش قائمشهر گفت : از ۱۸ سالن ورزشی دولتی موجود در شهر قائمشهر هشت سالن دارای بدهی ۱۵ ساله بابت عوارض به شهرداری هستند.

وی با تاکید بر اینکه ورزش از محروم ترین بخش های جامعه به شمار می رود که نیاز به حمایت دارد ، افزود : سالن های ورزشی برخلاف تصور برخی ها درآمد خوبی ندارند و با حداقل ها زمینه و بستر خدماتدهی به ورزشکاران را فراهم می کنند .

رییس اداره ورزش و جوانان قائمشهر گفت : به دلیل همین مشکلات مالی و کمبود درآمدها ، امکانات مناسب سرمایشی و گرمایشی برای فعالیت ورزشکاران و حضور خانواده های آنان فراهم نیست این در حالیست این امکانات از حداقل های فعالیت ورزشی به شمار می رود .

وی ادامه داد : با تمامی مشکلات منابع مالی واعتباری ، اداره ورزش و جوانان قائمشهر به دنبال سرپا نگه داشتن و فعالیت این سالن های ورزشی است تا علاقه ورزشکاران و ورزش دوستان در همین حد کم تامین شود .

رییس اداره ورزش و جوانان قائمشهر گفت : متاسفانه شهرداری بدون توجه به تمامی مشکلات اعتباری این اداره و سالن های ورزشی تهدید به تعطیلی و بستن درب این سالن ها کرده است .

وی پرداخت بدهی ۱۵ ساله این سالن های ورزشی را خارج از توان اداره ورزش و جوانان دانست و ابراز امیدواری کرد که شهردار قائمشهر با اتخاذ تصمیم و تدبیر اعتدال گرایانه نسبت به تخفیف و یا بخشش بدهی ، این اداره و همچنین ورزشکاران را یاری کند.

رییس اداره ورزش و جوانان قائمشهر درجلسه هفته گذشته شورای اداری شهرستان هم مشکل بدهی سالن های ورزشی دولتی به شهرداری را مطرح کرده بود که با واکنش شهردار مواجه شد.

شهردار قائمشهر در آن جلسه گفته بود که اداره ورزش و جوانان از جمله نهادهای با توان مالی خوب است می تواند بدهی سالن ها را پرداخت کند.

اداره ورزش و جوانان قائمشهر ۴۵ هیات ورزشی دارد

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۲ دیدگاه

 1. شهرداری کم درامد داره که گیر داده به ورزش؟
  باید برای ورزش شهر هزینه کنه نه درامد کسب کنه .
  توسعه فضای سبز ایجاد مکانهای بازی و تفریحی و ورزشی جزو وظایف شهرداریه
  خوبه مثل خیلی از شهرها تیم ندارن و کمکی به ورزش نمیکنن
  الان دقیقا میخوام بدونم شهرداری قائمشهر غیر از پایان کار و خیلی از کارای اداری چیکار میکنن
  چن تا پروژه دارن و اصلا اون پروژه های نیمه کار چی شدن ؟

  واقعا روابط عمومی شهرداری پاسخ بده . شما سایت فعالی نیستین فقط خبررسانی نکنین پیگیر باشین برین سراغ مسئولین ببینین چیکارن

 2. سلام آقای نادری این خبر را قبلا شما کار کردین شکوائیه خانواده کودک ۳ روزه ای که در بیمارستان رازی قائمشهر فوت کرد
  در نهایت پزشک را محگوم کردیم حالا جالب است این پزشک شد رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائم شهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *